Pánské košile s dlouhým rukávem u Vás nesmí chybět. Jsou elegantní, stylové košile, které se hodí na všechny formální události. Všechny košile s dlouhým rukávem jsou vhodné pod sako, ale i jako samostatné oblečení. Ke košili lehko zkombinujete kalhoty, saka, obleky, ale také i svetr. Dlouhý rukáv si také můžete vyhrnout tak aby Váš outfit byl dokonalý.

Pánské košile
Pánské košile

Pánské košile do společnosti

Určitě Vás zaujmou také jejich barevné odstíny, vzory, střihy a styly. Pánské košile s krátkým rukávem je součást každého moderního muže. Košile s krátkým rukávem oceníte více v teplých letních dnech. Příjemný komfort zaručuje vysoký podíl bavlny. Tyto košile jsou neformálního charakteru a nikdy se nehodí do obleku. Stylové košile s krátkým rukávem jsou vhodné na letní disco párty nebo posezení při pivě s přáteli. Pánské košile jsou součástí každého muže. Ať už vlastníte pánské košile s dlouhým nebo krátkým rukávem, společenské, slim fit. Tyto košile se dají skvěle kombinovat se vším.

Pánská košile, skvělý doplněk

Pánské košile skvěle sedí na postavě, jsou kvalitní, příjemné a pohodlné na nošení. Pánské košile společenské se hodí na formální události. Jsou vhodné do obleku, například na svatbu. Tyto košile můžete doplnit kravatou, motýlkem, manžetovými knoflíky. Tyto košile, ale také můžete nosit do práce, na různé schůzky, večírky, atd.

 

 

 

 

 

Předchozí článekPánská saka sportovní k riflím
Další článekPánské svetry té nejvyšší kvality!