Každá žena, a nejen žena touží po tom být krásná. Už v dávných dobách se ženy zdobily šperky, třeba jen mušlemi nebo vyřezanými dřívky. A dávaly si je na krk. Mezi indiány byli dokonce zdobeni i muži. Měli ozdoby v uších i nose.

Co si vybrat do uší?

Náušnice. Standard, nosí je téměř každý z nás. Je tolik druhů, z kterých si vybrat. Přes bižuterii po chirurgickou ocel. Nejčastěji vybírané jsou stříbrné náušnice, a to stříbrné náušnice visací. Ty se snadno hodí ke všem barvám oblečení, účesu či jiných módních doplňků. Stříbrné náušnice visací jsou nabízeny v různých motivech. Mohou být odlišně dlouhé, různých tvarů. Krásné jsou třeba tvary slunce, vlnky, květiny nebo lístky. Úžasné náušnice nabízí také Swarovski. Ty mají patentové zapínání ve stříbrné barvě. Ostatní mohou mít dále zapínání na šroubky nebo patentovou klapku, která je velmi oblíbená. Najdete také náušnice, které obsahují kamínek. Tento třpyt vaše uši okamžitě rozjasní.

Doplňte si komplet

Udělejte si radost. K náušnicím patří také řádně ozdobit krk nebo ruku. Stříbrné řetízky pro ženy jsou dokonalým doplňkem. Spousta z nich je určena na přívěsky, které se na ně zavěsí. Ty se dají samostatně doplnit. Vybírat ale můžete i podle tloušťky řetízku. Silnější jsou zpravidla výraznější a už další doplňky nepotřebují. Skvěle se hodí třeba na ruku. Na co nesmíte při výběru zapomenout, je určitě délka řetízku. Od toho se pak odvíjí i celková cena.

Pokud vám nesedí stříbro, jistě vás potěší náramky z chirurgické oceli dámské. Takové náramky mohou být hodně zdobené. Vybírat můžete třeba z barevných kamínků. I tady zvažujte délku náramku. Výhoda ovšem je možnost zkrácení.

Ozdoby nejsou jen doménou žen

Spousty moderních mužů dnes také nosí pánské přívěsky nebo stříbrné řetízky pánské. I oni mají velkou možnost volby. Fanoušci sportu by si mohli zalíbit pánské přívěsky ve tvaru volejbalového nebo basketbalového míče, ti další zase ocení třeba znak štíra nebo dolar.

Určitě je z čeho vybírat, tak neváhejte.

Předchozí článekLED světla se hodí dovnitř i ven
Další článekPánské značkové oblečení na doma i na ven