Kryty a obyly na mobily
Kryty a obaly na mobily

V současně době jsou obaly a kryty na mobil nepostradatelnou součástí naší výbavy. Tedy výbavy každého, kdo vlastní chytrý mobil. Nejenže vás tyto kryty mohou zachránit před poškozením mobilu – což vím z vlastní zkušenosti – tak vám také mohou mobil oživit svěžími barvami, stejně jako lépe vyjádřit osobnost jejich majitele. Společnost JHMobil.cz nabízí takové kryty, že určitě nenajdete na jejich zadní straně „Made in China“. Kdo z nás by totiž nechtěl originální kryt na míru?

Plastový či silikonový kryt na mobil?

Dost lidí se přiklání k názoru, že nejlepší je koupit si jak plastový kryt, tak kryt silikonový. Plastový může lépe ochránit mobil, ale jak vím, tak se po čase poškrábe, pošpiní a vypadá trochu nevkusně, ale do té doby celkem luxusně. Silikonový kryt na mobil se tak nepoškrábe a také je do ruky příjemnější. Každému však vyhovuje něco jiného, a proto by bylo dobré si vyzkoušet oba typy. Buď se rozhodnete pro jeden z nich nebo zjistíte, že si kryty chcete střídat.

 

Mobil je však nejlépe chráněný v celkovém obalu, kterých se dá na internetu či v kamenném obchodě koupit celá řada. Je to sice objemnější řešení, protože látka nějaké místo zabere, ale ze stejného důvodu je případný pád měkčí.

Fólie či tvrzené sklo?

Fólie patří k základnímu příslušenství mobilního telefonu. Pokud si koupíte nový telefon, dostanete ho i s nalepenou ochrannou vrstvou. Bohužel, ne každého ihned napadne, že tato fólie je důležitá a dokáže zabránit poškrábání. Někdo ji prostě strhne a až poté zjistí, že ji tam měl nechat. Avšak naštěstí není její dokoupení takový problém.

Obaly na mobil

Ochranná fólie představuje levnější variantu. Tou druhou je tvrzené sklo, které je o dost účinnější co se týče pádů. Po dramatickém pádu by vám pod fólií popraskalo i sklo, ale se sklem tvrzeným se ničeho takového bát nemusíte. Popraská, vy ho jednoduše sundáte a obrazovka mobilního telefonu je v pořádku. Vyplatí se tedy investovat do tvrzeného skla.

Pouzdra na mobil

Nemusíte si koupit nic, ale můžete si koupit všechno. Je jen na vás, jak dlouho chcete, aby vám telefon vydržel. S těmito pár věcmi, které v celkovém součtu nestojí zase tolik, vám mobil může vydržet i několik let bez jediného škrábance.

Předchozí článekOblečení Moschino
Další článekTepelné čerpadlo pro váš dům