Máte rádi aktivní odpočinek, hudbu, zábavu, sluncem zalité pláže a písek? Diskotéka na pláži bude jedním z nejpamátnějších zážitků vašeho života. Laserová show na pláži, oblíbená hudba, čistý výhled na moře a lahodné nápoje vytvářejí nezapomenutelné momenty.

Pro bezproblémový průběh akce by mělo být zajištěno pohodlné a bezpečné místo pro DJe. Nůžkové stánky jsou na to přesně tou správnou volbou. Nůžkový systém zajišťuje, že se stany snadno a bez problémů rozloží za pár vteřin. A jaký materiál konstrukce bude vhodný? U moře se doporučují používat stany s hliníkovou, protože nekorodují a jsou o třetinu lehčí v porovnání s ocelí. Vlhký vzduch u moře strukturu nijak nepoškodí ani neoslabí. Díky šestihranným nohám je konstrukce stabilní a odolná. Stany jsou odolné iv extrémním počasí. Nezapomeňte na správné kotvení. Rozlišujeme kotvení na travnatém nebo betonovém povrchu. Kotvící kolíky, které jsou součástí balení nůžkového stanu, je možné použít na travnatou plochu. Na beton nebo dlažbu doporučujeme použít zátěžové vaky, které lze naplnit pískem nebo štěrkem a připevnit je na nohy stanu suchým zipem. Po naplnění má jeden zátěžový vak 14 kg.

Trvalé užívání nůžkových stánků na pláži

Nůžkový stan je možné využít jako zastřešení plážového baru nebo stánek s rychlým občerstvením. Větší stany nabízejí dostatek prostoru pro přípravu jídel a nápojů. Ve stanu je možné umístit elektrická zařízení jako lednička, gril nebo stroj na výrobu ledu. Úspěšné akci si obvykle vyžaduje i velké množství produktů. Stan je ideální prostor pro skladování, protože se dá snadno zřídit jako sklad v blízkosti místa prodeje. Stany je možné zcela uzavřít čtvrtou stěnou. Díky nepromokavým látkám zůstává zboží nepoškozené i za deště. S výběrem vhodného stanu už nic nestojí v cestě působivému letnímu akci s hudbou, rychlým občerstvením a nápoji. Připravte své zákazníky na příjemné zakončení jejich letní dovolené ohňostrojem.

Hosté budou na tuto dovolenou dlouho vzpomínat.

Předchozí článekKoloběžka jako lék proti zimní depresi
Další článekKroky vedoucí k dokonalé dřevostavbě