Společnost Elton hodinářská si připravila pro nadcházející sezónu novou produktovou řadu PRIM SPORT 38. Hodinky jsou inspirovány designem z roku 1968, kdy po velkém úspěchu hodinek PRIM Orlík byla velká poptávka po civilních vodotěsných sportovních hodinkách. Po roce prací vznikl velmi úspěšný model ELTON SPORT, později se model přejmenoval na již nám známý název PRIM SPORT I. generace. 

PRIM SPORT 38 je inspirován svým starším úspěšným modelem, ale díky novým materiálům a konstrukčním vylepšením se řadí mezi moderní hodinky. Nadčasový a zároveň originální design číselníku se zvýrazněným indexem na pozici 12 dává hodinkám správný šmrnc. Poprvé v historii Eltonu je otočná luneta s lumi bodem, vyrytá technologií HeCeram© složená ze dvou barev. Nerezové pouzdro má v odkazu na původní design broušené boky a leštěný vrch. Manufakturní strojek PRIM kalibr 95 s automatickým nátahem je vidět prostřednictvím proskleného dýnka. 

PRIM SPORT můžou nosit jak muži, tak ženy díky menšímu průměru pouzdra. Vybírat hodinky můžete ze čtyř základních barev, a pokud si nevyberete, můžete si vytvořit vlastní variace na míru. Měnit lze barevné kombinace číselníku, otočného kroužku a koženého řemínku. Kožený řemínek vyrábí na míru Brašnářství Tlustý. Pokud preferujete sportovnější variantu, je v dřevěné krabičce ukryt také řemínek z kaučuku.

Předchozí článekOpravdu máte odvahu na to, pustit se do domácí přípravy kávy?
Další článekPánská polokošile s tílkem? Raději ne!