Je samozřejmé, že se váš šatník se střídajícími ročními obdobími mění. A s klesajícími teplotami na teploměru obvykle zvyšujeme počet vrstev, které si obléknete. Ani si neuvědomíte jak a sklouznete do stereotypů džínů, svetrů a neforemných zimních bot. Ale! Někdy není na škodu vnést i do zimního šatníku trochu ženskosti a hravosti. Právě proto jsou punčocháče skvělou volbou i pro zimní období.

V dnešní době „módní postmoderny“, kdy si na sebe můžete obléct cokoliv od retro kousků po nejnovější trendy, míchat barvy a vzory a nikdo už se nad tim nepozastaví, využijete punčocháče opravdu různými způsoby. Nemusíte je nosit jen k elegantnímu kostýmku, ale přijdou vám vhod i ke sportovnímu a ležérnímu stylu.

Nebojte se zimy

Možná namítáte, že zima je přece zima a je nutné se před ní chránit. Ano, právě proto vás neposíláme nikam jen tak naboso. Punčochy nemusí být jen ty super tenké, ve kterých vám bude stejn zima jako bez nich. V nabídce obchodů najdete i silnější punčocháče různých barev vyrobené z materiálů, které vás v zimě opravdu zahřejí. Už se tedy zimy bát nemusíte a ani se na ni nemůžete vymlouvat, až se na vás kamarádka úkosem podívá, proč se zase oblékáte do vytahaných džín.

puncocháče

Za elegantní dámu i v mrazech

Nic nepůsobí elegantněji než tmavé nebo černé punčocháče k sukni či šatům. A vhodnou obuv k této kombinaci najdete i mezi teplejšími botami, takže žádné výmluvy, že v jehlách se po zledovatělých chodnících přece chodit nedá. Na Bellinda.cz najdete tmavé punčocháče , které vás v zimě příjemně zahřejí.

punčocháče

Buďte odvážná

Nechce se vám hrát slušnou a elegantní dámu? Nebojte se odhalit své rebelské já. Originální, moderní a trendy outfity nepatří jen létu. Klidně si vymyslete nějakou šílenou kombinaci svršků i v zimě – o to víc upoutáte pozornosti. Myslíte si třeba, že takové šortky se dají nosit jen v létě? Rozhodně ne. Se správnými punčochami se je nemusíte bát vytáhnout ani v lednu.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Aktualitycz.cz

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

Tip redakce: Pořídili jste si na jaře nový šatník a máte málo úložného prostoru? Pořiďte si nové šatní skříně na signal-nabytek.cz.