Nábytek, který hraje prim, nese hrdě jméno nábytek Mirek. Jedná se o perfektně vytvořené kousky, ale i zahradní sety, kterým prostě neodoláte ani vy. Stačí se pořádně podívat a porozhlédnout po tom, co by vás těšilo a bavilo a co by se zrovna vám z nábytku z masivu mohlo do vašeho bytu, domu či chaty, hodit. Výběr je tak pestrý, že se výroba tohoto nábytku už rozšířila i mimo hranice Slovenska, nábytek Mirek je slovenská společnost dřevěného nábytku, do dalších zemí, jako je třeba Německo a Rakousko a mnohé další země Evropské unie. Dále je nutno podotknout, že se jedná o společnost rodinnou, takže atmosféra je více než příjemná. Je také velice důležité zmínit, že ročně odchází například se svou manželskou postelí z masivu spokojeno více než dvacet tisíc klientů a zákazníků, kteří se díky šikovnosti, profesionalitě a naprosté originalit společnosti nábytek Mirek, rádi vracejí pro další kousky, jako je třeba jídelní stůl.

Proč právě nábytek Mirek?

Jak již bylo řešeno, tak společnost je rodinná, byla založena v roce 1993, a od té doby uteklo ji dvacet pět let, během nichž společnost stále čerpá nové a nové zkušenosti, které jsou prostě naprosto jedinečné. Stůl masiv dub, zahradní sestavy, jídelní stoly, ale třeba i kolekce provance nábytku a dalších stylů, to je jen zlomek toho, co u společnosti nábytek Mirek můžete získat. Zakladatelem společnosti nábytek Mirek je Igor Mirek, který vše začal a přišel s nápadem, ve společnosti působí pan Igor Mirek dodnes.

Pár důvodů, proč právě nábytek Mirek

Prodejen nábytku se tou dobou, kdy vznikla společnost nábytek Mirek, zrodilo samozřejmě celé množství, proto je určitě dobré zmínit pár důvodů, proč si definitivně vybrat právě společnost nábytek Mirek. Jedná se rodinnou společnost, má více než dvacet pět let zkušeností, je největším dodavatelem v České republice, je rychlá, profesionální, a její nábytek z masivu, a to samozřejmě včetně rustikálního nábytku a selského nábytku, je prostě neodolatelný.