Modeláž nehtůgel laky, UV lampy, bruska na nehty, razítka na nehty, zdobení nehtů, šablony na nehty, sada na akrylové nehty a další  – je v životě moderní a sebevědomé ženy naprosto nezbytná. Kvalitu nehtů však příliš neovlivní. Tu ovlivní zejména vnitřní prostředí, které má na lámavost a nepěkný vzhled nehtů obrovský vliv. Toto vnitřní prostředí zas negativně ovlivňuje stres a nedostatečný pitný režim.

I strava ovlivňuje zdraví vašich nehtů

Než se budete zamýšlet nad nehtovou modeláží, zamyslete se taky nad složením stravy, kterou konzumujete. Přijímáte ve své stravě dostatečné množství aminokyselin? Právě aminokyseliny, stejně jako zinek a selen jsou pro krásu a kvalitu vašich nehtů naprosto nezbytné. Někdy je složité přijmout dostatek těchto látek v potravě. V tom případě je vhodné sáhnout po doplňcích stravy. Co se ještě osvědčilo pro zkvalitnění struktury nehtů? Používání konopného oleje a čistého kolagenu. Příjem kolagenu je navíc bezbolestná alternativa kolagenových injekcí pro lepší stav pleti.

Sledujte akční nabídky v Ráji nehtů

Pokud se již s Rájem nehtů kamarádíte, pak určitě sledujete akční nabídky. Ta srpnová má ve své nabídce neonové UV gely, šablony na nehty, laky na nehty Zoya i s odlakovačem, UV lampy a další sortiment. Chcete-li být stále v obraze, co nového se děje ohledně nehtové modeláže, sledujte Ráj nehtů na Facebooku a přihlaste se k odebírání newsletteru. Budete tak vědět, co nového se chystá a děje.

Sledujte výprodeje v Ráji nehtů

Kromě kategorie akčních nabídek stojí za to, mrknout občas také na kategorii výprodej. Právě teď v příslušné kategorii najdete například samolepky na nehty, ale také UV lampu na gelové nehty, nebo třeba lak na nehty OPI slevněný až o 50%.  Ráj nehtů vám nabízí kompletní sortiment nehtové kosmetiky a veškeré potřeby k modeláží nehtů. Najdete zde prostě vše pro krásné nehty, které vám zvednou sebevědomí.

Předchozí článekStonat a zotavovat se můžete i doma
Další článekNebojte se, i vy se dočkáte tisku bakalářské, diplomové či disertační práce dočkáte