Bez perfektně padnoucího oblečení se neobejde drtivá většina žen. Spousta z nich také sleduje aktuální módní trendy a hity sezóny. Pokud byste je rády sledovaly také, ale nemáte na ně prostor ani čas, pak vám přijde vhod dnešní článek. Sesbírali jsme do něj ty nejzajímavější trendy pro léto 2017 a přinášíme vám je v přehledné online módní přehlídce.

Army styl

Milovnice army stylu jásají. Konečně mohou oprášit kousky ze skříně a vytřít v nich zrak všem na ulici. Army styl je letos in a kombinovat ho můžete s odpovídajícími doplňky, jimž vévodí třeba lesklé vojenské známky. Z obuvi jsou „in“ běžecké boty, ale i vysoké boty, které však v letních vedrech představují poměrně nepraktické řešení.

Bralet ocení odvážní

Víte, co si představit pod tímto módním stylem? Jak již samotný název napovídá, prim zde budou hrát podprsenky. A ne jen tak ledajaké. Během léta totiž zcela vytlačí klasická dámská trička, která budou speciálními „braletkami“ úplně nahrazena. Pokud ještě svou braletku nemáte, nezoufejte! Odvážné dámy mohou vyzkoušet kombinaci klasického trička nebo halenky, přes které si oblečou oblíbenou podprsenku.

Retro devadesátky

Konečně jsme se dočkali! Retro opět vtrhlo do tuzemských módních vod. My jen doufáme, že jste nevyhodily retro kousky po mamince nebo oblečení, v němž jste bodovaly na střední škole. To by totiž byla opravdová škoda. Retro je opět v kurzu, proč toho tedy nevyužít?

Asymetrie všude kolem

Zapomeňte symetrické vzory a střihy. Letos kromě jiného frčí i originální asymetrie, která se dotýká nejen střihů, ale třeba i délek rukávů nebo knoflíků a manžet.  Pokud navíc tento módní hit zkombinujete se sportovním oblečením, okamžitě můžete začít předvádět na prestižních molech. Vydejte se na lov teplákovek a popusťte uzdu fantazii. Letošní rok si to rozhodně zaslouží.