Všude kolem vás se to jen hemží chytrými telefony a tablety. Vy však nedáte dopustit na svůj klasický poznámkový blok. Psaní i kreslení tužkou na papír je přece tak rychlé a jednoduché, že se tomu žádné elektronické zařízení nevyrovná. Opak je ale pravdou. Svůj blok už můžete s klidem zahodit. Na scénu přichází Lenovo YOGA Book.

  1. Poznámky na papíru i displeji současně

Ručně psané poznámky mají své nezaměnitelné kouzlo. Jejich sdílení, dohledávání nebo dokonce znovuzískání v případě ztráty jsou však značně problematické. Řešením tohoto problému je YOGA Book. Stačí položit blok na grafický tablet a uživatelé mohou své ručně psané poznámky převést do elektronické podoby jako mávnutím kouzelného proutku.

YOGA Book_lifestyle

  1. Efektivní práce na cestách

Kompaktní 10palcové rozměry a váha pouhých 690 gramů činí z tabletu YOGA Book vynikajícího společníka do práce i na cesty. Kapacitní baterie dodá tabletu s Windows až 13 hodin výdrže, ve verzi s Android až 15 hodin, takže se nemusíte bát, že by váš tablet přestal pracovat uprostřed důležité pracovní schůzky.

Pro ještě větší efektivitu můžete na model s Windows 10 naistalovat také balíček programů Microsoft Office. Nepřekonatelnou výhodu u těchto programů totiž představuje podpora klávesnice i pera, digitalizace rukou psaného textu, jednoduché sdílení a bezpečné ukládání pomocí OneDrive.

  1. Už nikdy nebudete bloudit

Aplikace Mapy pro Windows 10 je jako stvořená pro práci s perem Real Pen. Prostě načrtnete perem trasu a aplikace ji automaticky naplánuje včetně dopravní situace po cestě. Dokáže ale také například změřit délku vašeho plotu. V aplikaci ho stačí jen obkreslit a o zbytek se Mapy postarají samy.

  1. Umělecká díla v tabletu

Múza vás může políbit kdekoliv, tak proč nedat nápadům patřičný prostor. Umělecká díla můžete tvořit oběma rukama – jednu pro výběr a změnu nástrojů na dotykové obrazovce a druhou pro kreslení na grafickém tabletu. YOGA Book si navíc snadno poradí s programy pro úpravu fotografií nebo grafickou práci.

YOGA_Book 02

  1. Bleskově rychlý operační systém

Intuitivní, zabezpečený a především rychlý operační systém Windows 10 Pro umožňuje naplno využívat kombinaci myši, klávesnice, pera i dotykové obrazovky. Podporuje i profesionální práci včetně řešení jako je šifrovací nástroj BitLocker, doménové připojení nebo vzdálenou správu. Uživatelé si mohou vybrat také model s operačním systémem Android a optimalizovaným uživatelským prostředím, které umožňuje otevřít až 3 okna vedle sebe a mít tak více věcí pod kontrolou.

  1. Čtyři režimy použití pro práci i zábavu

Charakteristický pant displeje inspirovaný řemínkem luxusních hodinek dodává tabletu YOGA Book nádech exkluzivity. Systém 9bodového uchycení pantů k šasi zařízení navíc umožňuje přecházet mezi čtyřmi režimy použití ještě plynuleji.

YOGA Book_Win

  1. Zbrusu nový internetový prohlížeč

Kromě působivého výkonu nabízí prohlížeč Microsoft Edge také lepší techniky zabezpečení nebo možnost zapsat poznámky přímo do webových stránek. Zapisovat si myšlenky a připomínky mohou uživatelé mnohem snadněji také díky funkci Windows Ink, která kdykoliv bleskově pořídí snímek obrazovky a umožňuje psát nebo kreslit poznámky buď na obrázky, nebo do digitálního skicáku.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Tiskové-zprávy.eu     

Aktualitycz.cz

Press-Media.cz