Potřebujete si zařídit domácnost, pracovnu nebo venkovní prostory světly? Ideální volbou jsou LED svítidla, která jsou žádaná díky mechanické odolnosti, širokému výběru, a především ekonomické stránce.

Pracovní prostor

Aby se nám dobře pracovalo, musíme na to vidět. LED pracovní světla i LED zářivky nám to umožní! Výběr je opravdu široký. LED pracovní světla můžou být v jedné řadě nebo ve dvou řadách, pak mluvíme o single row či dualrow LED světlech. Pracovní světla můžou mít tvar hranatý nebo kulatý, pro auta se pak používají pracovní světla signalizační. LED zářivky jsou praktickým řešením v menších místnostech. LED průmyslové osvětlení zařizujete pro halové prostory. Přidat můžete průmyslové žárovky. Ve všech případech nezapomínejte řešit množství použitých wattů.

Podobně pak při stavbách používáme LED nouzové osvětlení, které je více odolný vůči prachu či špíně. Instalují se na schodiště nebo jde zpravidla o LED nouzové osvětlení pro označení únikových cest.

Světlo domova

Pro domácnost je velkým parametrem při rozhodování teplota barvy. Kuchyně vyžadují spíše studené barvy, zatímco ložnice nebo dětský pokoj oživte teplou denní bílou barvou. LED panely vám to dopřejí. Je jen na vás, zdali si vyberete hranatý či kulatý tvar v designu stříbrné, bílé nebo chromové.

Venkovní osvětlení

Venkovní prostory osvětlíte snadno s LED reflektory nebo LED svítidly. LED reflektory vám ušetří vaši peněženku a vybírat můžete design stříbrný, bílý nebo černý. Toto osvětlení navíc umožní volbu stmívání. Co jistě každý ocení, je parametr pohybového čidla navíc. Je to ideální volba, která vás upozorní na přítomnost nezvaných hostů.

Ulicím pak poslouží LED veřejné osvětlení.

V obou případech nezapomínejte zvažovat watty, které pro dané místo budete potřebovat.

LEDsvítí vás provede nemalým množstvím nabízeného osvětlení!