Kvalitní vnitřní omítka nabízí nejen bezchybný výsledek, ale také nabízí možnost odvést kvalitní práci za minimum času. Když k tomu připočítáme minimalizování způsobeného nepořádku na co nejmenší míru, vyjde nám Keraštuk jako jasná jednička.

Keraštuk vnitřní omítky

Keraštuk není jen tak obyčejnou vnitřní omítkou. Je to směs křemičitého písku, kaolinu, vápna a pojiva, kterou výrobce dodává ve formě pasty v kbelících. Vše co uživatel, ať už profesionální zedník nebo nadšený amatér, musí udělat, je, že kbelík otevře a lehce promíchá. S Keraštukem nebudete muset sypkou směs přesypávat a tak prášit, nebudete ji muset zalít vodou a tak si nacákat všude okolo. Jednoduše otevřete kyblík a jste připraveni na práci.

Keraštuk
Keraštuk

Z toho samozřejmě dokáží výrazně těžit právě profesionální zedníci. Nepotřebují se zdržovat s přípravou směsi, případně nepotřebují podavače pro její přípravu. Méně lidí tak zvládne více práce. A to se rozhodně vyplatí.

Omítky Keraštuk – nehledejte v tom žádný háček

Opravdu. Keraštuk se výborně nanáší a skvěle drží na podkladu. K jeho nanesení stačí běžné kovové hladítko, takže to zvládne opravdu každý. Po chvíli dostanete vše „do ruky“. Drobné nerovnosti po zavadnutí povrchu lehce srovnáte pomocí filcového hladítka po té, co povrch jemně navlhčíte třeba pomocí rozprašovače. Pak už stačí Keraštuk krouživými pohyby roztáhnout do ztracena a výsledkem je jednolitá dokonalá omítka. Pro finální úpravu se po důkladném vyschnutí, které trvá přibližně čtyři týdny, hodí běžné interiérové barvy. Ale není to nezbytné, Keraštuk má po zaschnutí jasnou šedobílou barvu, která rozhodně nebude dělat ostudu.

Předchozí článekSpecializovaná firma dokáže zachránit každý disk
Další článekJak si jazykový pobyt co nejvíce užít