Chystáte svatbu? Schválně se zeptejte se svých rodičů, z čeho si při svatebním obřadu brali prstýnky. Možná si vzpomenou na nevzhledný alpakový tácek. Až budete navlékat snubní prsten na prst svého nastávajícího či nastávající, máte dnes úplně jinou možnost. Krásné snubní prsteny totiž patří na polštářek na prstýnky. Pořídíte ho v e-shopu vyzdobeno.cz. A budete mít opravdu z čeho vybírat. Jen si představte družičku či svědka, jak přináší prsteny na krásném polštářku na prstýnky. To je krásná představa, co říkáte?

Stylová svatba si žádá stylovou výzdobu

Aby byla svatba stylová, je třeba pamatovat také na svatební vývazky neboli mašličky na myrty. Každý svatební host musí být tímto svatebním vývazkem označen. Svatební jmenovky na svatebním stole zas zabrání zbytečnému chaosu. Zasedací pořádek na větší svatbě je totiž zcela nezbytný. Nejen svatební kytice a květinová výzdoba dělají svatbu svatbou. Svatebních doplňků a svatební výzdoby může být nepřeberné množství. Jak se sami přesvědčíte v internetovém obchodě vyzdobeno.cz, počítá se se svatebním fotokoutkem, svatebními výslužkami, svatební výzdobou na auta, svatebními bublifuky, svatebními ubrousky, svatebními podvazky, svatebními truhlami, svatebními vystřelovacími konfetami, svatební girlandy, diamantovými konfetkami …

Svatba v minimalistickém duchu

Větve s listy, větve s jehličím, neobvyklé květiny a byliny, tráva, kůra ze stromů či nejrůznější plody. I tak může vypadat svatební výzdoba. Uchylují se k ní všichni, kteří se rozhodli pro minimalistickou svatbu, tím pádem také pro minimalistickou svatební výzdobu. Nic proti tomu. I tak je ale dobré zavítat na vyzdobeno.cz a podívat se, zda by nějaká tradiční výzdoba přece jen nestála za úvahu. Třeba taková svatební kniha hostů, která je určená na ručně psaná přání a živé momentky ze svatebního dne. Určitě do ní rádi po lepech nahlédnete i vy.

Předchozí článek4 důvody, proč si koupit kola i koloběžky od značky Crussis
Další článekMikroplyšové povlečení zahřeje v každé situaci