Jsem Tvá stylová Twenty karta

Máte rádi, když se lišíte a vlastníte něco, co druhý absolutně mít nemůže? Tím je bezesporu designová karta, která umožňuje nejen získat finanční rezervu, ale i bonusy z uskutečněných nákupů. Většinou nás již jako děti peskovali, že příliš utrácíme. Tady vás nikdo peskovat nebude a naopak, čím více budete peníze točit, tím více bodů získáte.

Stylová karta twenty je novinkou na českém trhu s kreditními kartami. Můžete si být jistí, že stejnou kartu, jako vy už nikdo mít nebude. Vyrábějí se totiž v limitovaných edicích pouze jednou a pak už nikdy. Byla by skutečně náhoda natrefit na někoho, kdo bude mít kartu, jako máte vy. Na výběr máte v danou chvíli z dvaceti různých vzorů a následně vám: zakulatí roh, udělají průsvitnou, černou, plyšovou – prostě podle vaší volby. Každé dva měsíce se budou připravovat nové variace karet a nic nebude, jako dřív. Nové barvy, povrchy i obrázky. Pokud máte rádi hezké oblečení, obuv a jiné doplňky, proč si neudělat radost i stylovou kartou.

Twenty karta, kterou si můžete nastavit

zpravycz.cz

Jestliže si budete chtít zvýšit bezpečnost vaší cool karty, je možné zakázat na ní určité druhy plateb. Ať už se jedná o nákup po internetu či bankomaty. Sami si zvolíte způsoby, které jsou vám nejbližší. Tím výrazně zvýšíte její bezpečnost a minimalizujete riziko zneužití. I v případě plateb na internetu nepodléháte rizikům. Bez ověření platby pomocí vygenerovaného jednorázového hesla formou SMS kartou nikdo nic nezaplatí.

Twenty karta, která kryje všechny škody

Občas se v životě stávají i nepříjemné věci ať už je to ztráta nebo odcizení. Proto si můžete svou stylovou kartu nechat pojistit a kryjete tím všechny škody – nezáleží, zda už s ní někdo zaplatil či vybral hotovost z bankomatu. Vy nepřijdete ani o haléř.

 

Předchozí článekSprint karta a sprintujte nakupovat
Další článekSmartPIG chytré peníze