Lymphomyosot

Cítíte se unaveně, trápí vás oteklé nohy, časté nemoci nebo migrény? Možná za vaše problémy může stagnace lymfy. Mízní systém je totiž zodpovědný za odvod škodlivin z těla, a pokud nefunguje jak má, projeví se to navenek, i díky tomu, že úzce souvisí s imunitou. Během života je naše tělo atakováno množstvím toxinů, zejména z potravy. K tomu připočtěme špatnou životosprávu, uspěchaný styl života, stres a málo spánku. Není se pak čemu divit, že se snadno nachladíme nebo nakazíme chřipkou.

Očista těla od toxinů je základ

V chladných měsících roku dostává naše tělo zabrat a potřebuje zapojit všechny obranné mechanismy, aby se ochránilo před nemocemi. Ke zdraví a pohodě nepřispívá ani nedostatek slunečního svitu. Pokud se málo hýbeme, dochází k disfunkci lymfatického systému. Lymfa není poháněna žádnou pumpou, jako je tomu u krve. Problémy se pak začnou řetězit, čelíme akutním i chronickým zánětům, necítíme se dobře, neubráníme se žádné infekci. Tok lymfy je třeba podpořit a lymfatickému systému trochu pomoci. Jak na to? Vyčistit lymfatický systém a mezibuněčné prostory od nahromaděných toxinů pomůže homeopatický přípravek Lymphomyosot®. Ten stimuluje jeho činnost a tím zároveň podpoří i imunitu.

Důležitý je komplexní přístup

Jak dále tělu pomoci? Samotný přípravek nepomůže tolik, jako kombinace několika efektivních kroků. Měli bychom se hýbat, jak jen to náš zdravotní stav dovolí. Dále je na místě zdravá strava, omezení stresu a dostatek spánku. Určitě tohle vše dávno víte, jen se na to mnohdy zapomíná. Nezanedbávejte se. Tuto zimu můžete strávit příjemněji, než v posteli s nachlazením. Zkuste to tentokrát trochu jinak a učiňte chytrý krok pro detoxikaci těla a podporu imunitních reakcí.

 

 

 Lymphomyosot
Lymphomyosot

http://www.schwabe.cz/

 

Předchozí článekJídlo do firem šetří zaměstnancům čas a nadřízeným peníze
Další článekAdventní atmosféra v SIVEK HOTELS ubytování v čarokrásné předvánoční Praze