Říká se, že není nad komfort kvalitního spodního prádla. Za nejpohodlnější a zároveň nejstylovější kousky jsou považovány trenýrky a boxerky značek Calvin Klein, Ralph Lauren, Bruno Banani, Diesel či Esprit. Jakmile se muž blíže seznámí s jejich vlastnostmi, okamžitě se do nich zamiluje. Problém může nastat v případě padělků, které se vyznačují horší kvalitou zpracování i použitého materiálu. Některé napodobeniny mohou dokonce způsobit zdravotní potíže, protože obsahují barviva, těžké kovy a další nežádoucí látky.

Vyhněte se hořkému zklamání a držte se při nákupu značkového pánského spodního prádla následujících doporučení.

  • Nakupujte pouze v osvědčených e-shopech

Internet je plný kvalitního značkového zboží, ale bohužel i zboží, které se jako značkové pouze tváří. Chcete-li mít jistotu, že při nákupu nešlápnete vedle, poohlédněte se po panském prádle u osvědčeného prodejce. Jedině ten vám u všech jednotlivých kusů garantuje původ.

Na Trenyrkarna.cz najdete pouze originální spodní prádlo

  • Pozor na podezřelou cenu zboží

Značkové pánské trenýrky mají svou cenu. Ačkoliv je můžete sehnat i v akci za přijatelnější částku, vždy počítejte s tím, že vás budou stát více než běžné „noname“ prádlo. Narazíte-li například na originální boxerky Calvin Klein za cenu pod 300 Kč, měli byste se mít na pozoru. Výjimkou budiž výprodej několika posledních kusů z loňské kolekce, ale jinak nízká cena zavání falzifikátem.

  • Originalitu zboží poznáte podle obalu

Přestože se říká „nesuď knihu podle obalu“, v případě pánského spodního prádla byste se měli zaměřit právě na tento prvek. Například boxerky Calvin Klein a Diesel by měly být zabaleny do krabiček a nikoliv v pytlíku.

Samozřejmostí je při nákupu na trenyrkarna.cz, zaslání v originálním obalu

  • Prohlédněte si detaily

Že jsou trenýrky a boxerky originální poznáte také na základě detailů – například etiket. U spodního prádla Calvin Klein nesmí chybět licenční štítek, u prádla značky Diesel pak kartonový štítek s čárovým kódem a produktovým číslem zavěšení na šňůrce za prádlo.

Předchozí článekMěřící a regulační technika kvalitně? Vsaďte na Afriso
Další článekChcem mať krásne ruky