Jste žena, která má ráda módu a sport? Kombinovat můžete obojí. Montura dámské oblečení nabízí věci na sport, které jsou kvalitní a přesto s hezkým designem. Nemusíte se stydět vyběhnout ven v zateplených legínách nebo kalhotách.

Montura dámské oblečení

Kvalitní dámské bundy a funkční prádlo je velmi příjemné na těle a velmi spolehlivé. Pro sportování je lepší si oblékat více vrstev, které podle potřeby sundáte nebo naopak navléknete. Jako první by mělo být termoprádlo, legíny, sportovní kalhoty, triko, mikina, větrovka nebo softshelová bunda, apod. Funkční prádlo se hodí i v teplém počasí, kdy pomáhá odvádět pot. Je potřeba vybírat kvalitní kousky, nekupujte na tržnici za levný peníz věc, která svou funkci neplní jak má.

montura
Pro ženy, které rády běhají, jezdí na hory nebo provozují skialpinismus, se hodí outdoor dámské kalhoty, které odolají nepříznivému počasí i náročným horským podmínkám. Pro běžkyně by mělo sportovní oblečení být vybaveno reflexními prvky, je vhodné si opatřit také čelovku, pokud běháte navečer.

Kvalitní dámské bundy

Je potřeba si vybrat oblečení na sport, které je kvalitní, nejlépe podle ročního období. Na jaře a na podzim se vám budou hodit tenčí bundy nebo hrubší mikiny. V zimě uvítáte hrubší bundu, která vás zahřeje. Nezapomeňte také na čepici, protože přes hlavu uniká nejvíce tepla a na rukavice. Není nic horšího, než když vám při běhu začnou mrznout ruce a uši.

Pestré barvy oblečení vám zvednou náladu, vylepší váš celkový outfit. Sport není nuda, nenoste nudné oblečení. Bunda s kapsami umožní ukrytí drobností jako mince na kávu nebo telefon a klíče. Vše ostatní si schovejte do batůžku. Batoh na běh stačí jen malý, aby pojmul svačinu a doklady, případně peněženku, větrovku nebo pláštěnku. Stylové oblečení na sport za rozumnou cenu najdete na internetu.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Krásné-bydlení.cz

SEOlaboratoř.cz

eKompetence.cz

Předchozí článekRady a tipy pro výběr batohu
Další článekLuxusní móda pro všechny dámy