Že jste ještě neslyšeli o hot tub? Nejedná se o žádné horké roury, ale vany s hydromasážními tryskami, které vám během relaxační koupele vytvářejí perličkovou lázeň v intervalu, jenž má blahodárný účinek na lidský organismus a psychiku. Není divu, že se vířivky začínají zabydlovat i v českých domácnostech, rekreačních objektech a jsou samozřejmou součástí wellness center.

Kdo by nechtěl mít doma osobní lázně…

Kdo nemá dostatečné kapacity na výstavbu hydromasážní vany uvnitř domu či bytu, může si vybrat venkovní vířivku, která vyniká jednoduchým sestavením, samonafouknutím a nízkou cenou.  Na zahradě se vyjímají hot tub, estonské dřevěné kádě stejně dobře jako finská sauna. Není potřeba složitých úprav v interiéru, zmíněné relaxační body si můžete postavit, kamkoliv se vám zlíbí. Je třeba si uvědomit, že velké vířivky se napouštějí více litry vody, a každý si tak musí propočítat, jestli se mu časté napouštění vyplatí. I když jsou součástí hydromasážních van filtry s vyměnitelnými kartušemi, přece jen je třeba posoudit náklady spojené se spotřebou vody.

Není třeba se obávat zkrácené životnosti nafukovacích vířivek. Jsou vyrobeny z odolného materiálu a zasazeny do pevné konstrukce, která vydrží prudké nárazy i manipulaci s tupými předměty. Neohrozí ji ani nevycválaní caparti a rozdováděné domácí zvířectvo. Společnost Hanscraft, která je předním dodavatelem domácího i profesionálního relaxačního příslušenství, nabízí zákazníkům pevné i nafukovací vířivky, estonské dřevěné kádě, prostředky pro aromaterapii a masážní křesla. V portfoliu společnosti jsou zahrnuty sauny, finské sauny a infrasauny. Krédem dodavatele je zvyšování kvality života všech potenciálních zákazníků. Nechte se zlákat na vybudování domácích lázní.