Ženám, které trápí opakované poševní záněty a infekce, mohou pomoci jedinečné probiotické tampóny a intimní krém ellen. Díky svému složení poskytují současně pomoc i ochranu a také dodávají pocit svěžesti a komfortnosti.

Ženy často trpí pocitem svědění, suchosti či pálení, ale také nežádoucími výtoky. Často jde o důsledek narušení přirozené mikrobiální flóry. Tyto komplikace a problémy mohou postihnout dívky a ženy každého věku. Příčin vzniku je celá řada, od stresu, přes užívání antibiotik až po nadměrnou hygienu. Problémy se suchostí, svěděním pomůže vyřešit probiotický krém ellen. Obsahuje kmen mléčných bakterií, které přirozeně posilují mikroflóru a postarají se o obnovení ochranné kyselé hydrolipidní bariéry. Probiotický intimní krém ellen obsahuje Lacto Naturel, patentovanou směs bakterií. Produkt je schopen zmírňovat projevy jako svědění, štípání a nepříjemné podráždění. Krém se aplikuje dvakrát denně, lze i dlouhodobě, aniž by docházelo k jakýmkoliv nežádoucím vedlejším účinkům. Dokáže velmi účinně chránit sliznici i kůži zevního genitálu. Nezapomeňte také na správné spodní prádlo, volnější oblečení a správnou hygienu.

Probiotické tampóny ellen obsahují stejnou směs bakterií jako krém. Poskytnou příjemnou a spolehlivou ochranu všem dívkám a ženám bez rozdílu věku. Tampóny se používají během menstruace. Prospěšné laktobacily se z tampónu uvolňují vlivem tělesného tepla a vyrovnávají pH v pochvě. Nezdravé bakterie jsou potlačovány, dojde k úlevě a zmírnění výše uvedených nepříjemností. Lze si vybrat ze tří velikostí tampónů. Přizpůsobí se tak skutečně vašim potřebám.

Chcete-li si užívat komfort při sportu, koupání, na schůzkách i při pohlavním styku, používejte pravidelně probiotický krém i tampony.  Krém i tampóny jsou volně k dostání v lékárnách i na internetu.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

In-In.cz

GoldBach.cz

Brilante.cz

Předchozí článekUlomený zub neznamená díky moderní medicíně žádná problém
Další článekInzerce práce zdarma, vyzkoušejte pracovní web