Elektrikáři Praha 5

Určitě znáte ten pocit, když najdete ve schránce zároveň s dopisy i hromadu letáčků. Nervózně je třídíte a letáčky většinou skončí na hromadě s ostatními. Ti všímavější pak ještě očima přeletí, co to za letáčky vůbec je. Věřte, že mnohdy vám i telefonní kontakt na firmu z letáčku může velmi usnadnit život. Ať už jde o elektrikáře Praha 5, nové kadeřnictví, stavební práce a další. Právě tady začíná i můj příběh, o který se s vámi podělím.

Elektrikáři Praha 5 jsou již na cestě

Jelikož jsem velmi pořádkumilovný člověk, pustila jsem se při pátku do uklízení. Netušíc, co na mě čeká. Podle starého zvyku jsem si pustila hudbu a chopila se práce. Jak se praví – s chutí do toho, půl je hotovo. Protože jsme měli „zánovní“ sporák se sklokeramickou deskou opečovávala jsem ho, jak se dalo. Ani v osudný den tomu nebylo jinak. Kdybych jen tušila, že andělé nesou název elektrikáři Praha 5. Vždycky jsem k elektrice vzhlížela s patřičným respektem a stejně tak k lidem, kteří umí krotit její sílu.

Elektrikáři Praha 5 

Neměla jsem absolutně tušení, že za mým svěřencem (novým sklokeramickým sporákem) chybí zásuvka a ze zdi si jen tak nezbedně vykukují dráty. Letáček s nápisem elektrikář Praha 5 na sebe nenechal dlouho čekat.

Jak nezodpovědné a nebezpečné! Jelikož se jedná o pronajatý byt, měla toto být starost majitele bytu. Sporák jsme si koupili my, ale jeho instalaci, včetně elektroinstalace měl na starost majitel nemovitosti. Když jsem umývala obložení kolem sporáku, a za ním pravděpodobně tam trochu vody steklo. Výsledek je nejspíš všem jasný. Velké bat a bum, srdce mi bušilo, jako zvon a oči jsem měla navrch hlavy. Naštěstí se mi nic nestalo. Vzduchem létal černý popílek a páchlo to, jako sto čertů. Zareagovala jsem pohotově a vypnula pojistky – tím veškerý přívod elektriky do domu.

Kluci z letáčku a elektopohotovost na cestě

Hlavou mi blesklo, že jsem někde na jednom z těch „pitomých“ letáčků viděla i nápis elektrikáři Praha 5. Naštěstí mi to zvedli hned a záchrana byla na cestě. Už nikdy bych nechtěla zažít konfrontaci s elektrikou a jejím nebezpečím.

Elektrikáři Praha 5
Elektrikáři Praha 5

 

Jsme vám vždy k dispozici

Kontaktujte nás na tel: 721 106 616

http://petrv-elektro.cz/

Předchozí článekProdej obrazů – pozor na padělky
Další článekNevíte jaký je ideální dárek? Takový let balonem potěší jistě každého