Dentální Centrum Urbánek je specializované pracoviště, zaměřené na profesionální péči o zuby. Pracujeme v moderním prostředí se špičkovou technikou, tudíž Vám můžeme poskytnout pouze ty nejkvalitnější služby. Zaměřujeme se na dentální hygienu Praha, zubní implantáty Praha a stomatologii Praha. V naší ordinaci najdete rovněž zubní pohotovost. V současnosti pečujeme o zuby jak dětských pacientů, tak i dospělých. Už nikdy se nebudete muset obávat návštěvy zubaře díky lokální anestezii a osobnímu přístupu personálu.

Nejlepší péče – stomatologie Praha

Zubař Praha, to je synonymum pro profesionální a lidský přístup, ale také šetrná a komplexní léčba chrupu. Stomatologie Praha 2 Vám pomůže jak na zubní pohotovosti, přepadne-li Vás náhlá bolest zubů, dále ale také moderním způsobem vyřeší problém s náhlou ztrátou zubů díky zubním implantátům Praha. V neposlední řadě se také pokusíme naučit naše klienty, jak o chrup správně pečovat, čemuž se věnujeme v centru dentální hygieny Praha. Přejete si nechat šetrně vybělit zuby? U nás není nic nemožné. Stačí se objednat do zubní ordinace Praha a nechat se hýčkat našimi specialisty.

Vše pro zdravý chrup

Trápí Vás nepříjemná bolest zubů, ale zubaře se bojíte? Strach z návštěvy zubní ordinace může být díky nám již minulostí. Na stomatologii Praha 2 se snaží lékař přiblížit nejprve co nejvíce pacientovi, pochopit a zkonzultovat jeho problém a poté jej účinně a bezbolestně vyřešit. Zubní ordinace Praha doktora Urbánka je vyhlášena svým lidským přístupem a ochotou pomoci za všech okolností. U nás žádný zákrok nebolí, protože využíváme lokální anestezie. Zubař Praha 2 je Vašim přítelem a rádcem, potřebujete-li jakékoliv zubní ošetření!