Potřebujete skutečně rychle umýt auto? Automyčka Express vám poslouží. Jedná se o největší síť center určených pro rychlé a kvalitní ruční mytí vozů které najdete v obchodních centrech. Díky husté síti poboček můžete navštívit pobočku i ve vašem městě. Než nakoupíte, máte své auto dokonale umyté a čisté.

Co nabízí Automyčka Express

Automyčka Express je kvalitní, ověřená a osvědčená služba , má certifikáty norem EU – ISO 9001 a ISO 14001. Má otevřeno denně včetně víkendů. Můžete se tak spolehnout, že nepřijdete pozdě a svého plechového miláčka můžete kdykoliv umýt. Nabízí mytí do 60 minut, ekologický provoz, spokojenost a spolehlivost. Nemáte čas někam jezdit? Zavolejte , vyzvednou váš automobil, umyjí a přivezou zpět.

headerLogo

Proč využít jejich služeb?

Vysoká kvalita péče o váš vůz

Jedinečná nanotechnologie mytí vozidel

Vše hlídá kamerový systém

Automyčka Epress nabízí řadu doplňkových služeb

Profesionální a vyškolený tým pracovníků

Výhodné ceny a různé akce

Kdy využít služeb Automyčky Express s.r.o.

Zašlý a ušpiněný vůz vám nepřinese nic dobrého. Nezapomínejte, že neumytá karoserie i lak automobilu se mohou poškodit. Na blatnících, hranách karoserie i pod plastovými lemy, apod. může vzniknout koroze. Důležité je vůz čistit i v zimě, nesmí však teplota klesnout pod -5 stupňů Celsia. Navštivte proto  Automyčku Express a nechte auto kompletně vyčistit, vysát a ručně umýt, nanotechnologie mytí vytvoří ochranný filtr na vašem voze a chrání jej skutečně dlouho.  Automyčka Express vám vyjde vstříc, váš vůz dokonale vycídí a může jít přitom i o automobil větších rozměrů a není potřeba se obávat je navštívit s novým nebo čerstvě nalakovaným vozem. Šetrný způsob bezkontaktního mytí nový lak nijak neohrozí.  Doporučujeme vám automobil umýt i před jeho plánovaným prodejem. Zákazníci se na něj budou dívat hned jinak.

Automyčka Express 

Předchozí článekMateriály používané pro výrobu zahradních skleníků
Další článekSrdečně vás zveme na jedinečný galavečer profesionálního boxu