Mykóza chronická …

…a gynekologické ordinace se zase (ne)utěšeně plní. Dámy, jejichž imunita v intimních partiích nepatří mezi nejodolnější, tvoří spolky v čekárnách na akutní pomoc. A nebo zde poslušně a unaveně čekají chronicky nemocné ženy s opakovanými příznaky jako jsou výtoky, svědění až bolest už po x-té tento rok a žádají lékaře o další antimykotika. Aspoň na čas se jim uleví, pak si někde zaplavou, vysaunují, zapotí na kole a jsou na čekačce znova…

wobenzym

Ať už tento druh na výsost nemilých problémů hodláme řešit či neřešit jakkoli, zkusme se alespoň 2 minuty věnovat skutečné příčině:

Nedostatečné oblečení a podchlazení? Únava a fyzické vyčerpání? Stres a labilita? Nedostatečná hygiena? Naopak přehnaná hygiena?? Promiskuita??? Všechno ale stejně končí u téhož: následkem dílčích položek celého výčtu – u nabourané obranyschopnosti vlastního těla, ať už celkové nebo lokální.

Svým jednáním se stavíme proti svému tělu, tedy proti sobě samotným. V první řadě si tedy zkusíme přestat ubližovat a začneme svou tělesnou schránku hýčkat. A neboť nic nejde jen tak bez souvislostí, začneme pracovat i na svojí “psýché“, neb není živého těla bez duše a naopak. A k této rozumové, fyzické a mentální práci v souladu s lékařovými radami a patrně nezbytnými léky nasadíme i systémovou enzymoterapii (lék Wobenzym cesky magazin), která jde k meritu věci a posílí zcela přirozeně nejen dlouhodobě oslabené sliznice, ale i vaši celkovou imunitu, a to pomocí obdobných enzymů, které tělo k témuž užívá samo.

Dosavadní výzkumy dokonce praví, že u všech žen s chronickými projevy vaginálních mykóz, které prošly podpůrnou léčbou Wobenzymem (v dávce 2 x 8 dražé po dobu 10-ti týdnů), došlo k významnému zlepšení (četnost výskytu kvasinkových infekcí klesl alespoň na polovinu, dvě třetiny žen dokonce zůstaly bez mykóz.

 

 

 

 

 

Předchozí článekAktivní trávení společného času? Nejlepší způsob, jak utužit vztah!
Další článekJak ochránit čtyřnohé miláčky proti zákeřným parazitům