Hledáte textilní doplňky do svého obývacího pokoje, do kuchyně nebo do ložnice? Právě bytový textil je tím, co dodává útulnou atmosféru vaší domácnosti. Na internetu naleznete spoustu inspirace. Kde ale nakupovat? Doporučujeme online textilní galanterii a obchod s kusovým a metrážovým textilem waldes.cz.

Bytový textil pro vaši inspiraci

Ať už je řeč o dekoračních polštářcích, závěsech do oken, praktických utěrkách nebo chňapkách, na každém kousku ve své domácnosti byste si měli nechat záležet. Říká se, že bytový textil do každého interiéru vnáší špetku útulnosti a také vypovídá o vašem osobním vkusu a stylu. Letos jsou trendy barvy jako zelená, modrá nebo žlutá. Nic nezkazíte ani odstíny červené či fialové. Stálými barvami v interiérech jsou pak černá, bílá nebo šedá – jsou totiž neutrální a dají se hravě sladit i s barevnějšími textilními doplňky.

Inspiraci naleznete v online galeriích i v samotném e-shopu, který má veškerý bytový textil rozdělený do několika kategorií. Zvlášť zde tak můžete vybírat textil do koupelny, do kuchyně a do ložnice. Čeká zde na vás sortiment prostěradel, přikrývek, dek a přehozů, dekoračních polštářků a sedáků nebo i hraček a plyšáků.

Nedržte se zajetých trendů

Černou a bílou umí kombinovat každý. Vyberte si však vlastní kombinace barevných odstínů, které vás nadchnou. Kromě barev řešte také použité materiály a jejich strukturu, která rovněž vypovídá o tom, jak budou jednotlivé zvolené kusy ladit.

V obchodě waldes.cz si vše můžete prohlédnout a pohodlně objednat z domova. U všech výrobků naleznete bližší informace, co se týká jejich materiálové složení, rozměrů či garáže. Pokud si však nakonec nevyberete, můžete ještě zavítat do nabídky metrového textilu a koupit si látku, z níž si textilní doplňky podle svých představ sami vyrobíte.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Zpravycz.cz

Onlinepraha.cz

Copywrighter.cz