Bílá barva může být pro někoho tak trochu strašákem, což je rozhodně škoda. Bílá v interiéru totiž přináší efekt čistoty, elegance, harmonie a především univerzálnosti. V případě dveří v bílé barvě to platí dvojnásob. Jen těžko bychom hledali interiér, do kterého by se nehodily, bez ohledu na okolní barvy či styl. Navíc není bílá jako bílá a nejsou dveře jako dveře.

EKO bílá barva dveří SAPELI se nanáší na dveře tzv. navalováním, přičemž díky tomuto procesu jsou pak bílé EKO dveře SAPELI levnější variantou ke dveřím ručně stříkaným barvou. Tato metoda má i mnoho dalších výhod. Barva je na dveře nanášená v šesti vrstvách a je utvrzena pomocí UV paprsků. Díky tomu jsou dveře perfektně hladké, odolné, snadno se čistí běžnými čisticími prostředky a nové dveře můžete mít doma již do 4 týdnů.

Výhodou bílé barvy je, že se hodí opravdu ke všemu. Nicméně i ona má své TOP barevné kombinace. Bílé to velmi sluší s šedou, šedohnědou (taupe) nebo pískovými odstíny. Je jedno, po jaké z těchto barev sáhnete, jedná se o neutrální barevné tóny a všechny budou v interiéru působit skvěle, nicméně určitě je nekombinujte v jedné místnosti.

Bílá má také ráda výrazné barvy na doplňcích – ať už je to jemně růžová, ostře fialová, červená nebo výrazné odstíny modré. Bílé dveře jsou tak skvělým řešením pro dětský pokoj, který s ohledem na přibývající věk doznává v domácnostech asi nejčastějších změn.

https://www.sapeli.cz/sites/default/files/inspirace/elegant_71_barva_bila_eko.jpg

S bílými dveřmi v interiéru můžete opravdu vyhrát. V bílé EKO barvě nabízí SAPELI 6 modelových řad obsahující plné i prosklené modely a vybírat je možné ze široké nabídky kování či zárubní.

Předchozí článekKoupelna jako luxusní svatyně
Další článekNebankovní hypotéky