Nápojové automaty nám mají zpříjemnit čekání na autobus, vlak, letadlo nebo v čekárnách ordinací, zpříjemnit nám pobyt v nákupním centru či v knihovně. Jejich sortiment je opravdu široký a někdy není lehké si z široké nabídky vybrat. Výhodou jsou i tzv. To-go nápoje, kdy dostanete kávu či lahodné kapučíno do kelímku sebou nebo možnost nechat si připravit nápoj do vlastního hrníčku.

Nápojové automaty na pracoviště

Nápojové automaty nejen zpříjemní čas při čekání, pomohou s dodáním energie, ale jsou i příjemným zpestřením pracovního dne. Tyto stroje je možné instalovat v kancelářích, vestibulech nádraží, hal i do ordinací a dalších míst jako jsou školy a firmy.

espesso-automat-saeco-aulika-mid

Spolehlivý dodavatel nápojové automaty vždy řádně zásobuje kávou, cukrem, aktualizuje pravidelně nabídku sortimentu, dodává dostatečné množství kelímků a stará se o pravidelnou údržbu a servis nápojových automatů. Zaměstnanci si nemusí dělat starosti, kde si připravit kávu, když mají jen pár volných minut času nebo se nestihli cestou do práce zastavit v oblíbené kavárně.

Kvalitní kávu nabídnou automaty na kávu za pár minut

Koluje mnoho pověr o tom, jak jsou kávy z automatů na kávu nekvalitní, jak procházejí špinavými trubkami stroje. Naopak jsou kávy z nápojových automatů velmi chutné a kvalitní. Můžete si sami nastavit kolik chcete cukru, u některých strojů i velikost nápoje.

Nápojové automaty nenabízejí jen kávu, ale i různé druhy čokolád, kapučína, čajů, presso. Nápojové automaty jsou k dispozici se sortimentem různých vod, ale i džusů či polévek. Stačí si vybrat vhodný typ přístroje, který chcete nechat umístit pro své zaměstnance. Nápojové automaty si lze nechat nainstalovat na libovolně dlouhou dobu. Pomoci vám může například Nápojová ambulance.cz.

Specialisté na kávu – Nápojová Ambulance.cz