Co si budeme povídat… Zuby jsou naše vizitka a ten, kdo je nemá v dobrém stavu, nikdy nevypadá výborně, jak by mohl. Samozřejmě, nejdůležitější je, aby zuby nebyly zkažené, nenacházely se na nich zubní kazy, nebyly polámané, chybějící… Jakmile však máte zuby po zdravotní stránce v pořádku, přichází na řadu jejich bělení. Mnohem lépe vypadá úsměv bílý, zářivý než úsměv nažloutlý, nahnědlý či s nádechem oranžové.

Co udělat pro bílé zuby

Důležitá je péče o zuby. Samotné čištění, používání vhodné zubní pasty, která bude bělost zubů podporovat. Dobré je vyhnout se potravinám, které zuby zabarvují. K těm největším ničitelům bílého úsměvu patří káva, červené víno, ale také kouření.

Bílé zuby vám pomůže získat i dentální klinika, kde dochází k bělení chrupu. Anebo můžete použít kvalitní bělicí pásky, s jejichž pomocí si zuby vybělíte doma, bez nutnosti návštěvy specialisty.

Bělení funguje i doma

Jestliže použijete kvalitní bělicí pásky, i doma se můžete dopracovat ke krásnému, zářivému úsměvu. K těm spolehlivým patří bělicí pásky Crest 3D White. Zuby bělí zcela bezpečně a mají výborné výsledky. Na trhu se nachází již od roku 2001. Jsou jedničkou ve světě. Pyšní se mnohými oceněními a v USA je doporučují dentální hygienici, zubaři i samotná Americká zubní asociace.

Bělicí pásky můžete zakoupit samostatně, nebo v kombinaci s dalším produktem. Velmi přínosný je např. balíček obsahující bělicí pásky Crest 3D Whitening a Therpay se sérem na posílení skloviny.

Jak vybrat bělicí pásky?

Vybírat můžete podle několika kritérií. Podle citlivosti vašich zubů. Také podle požadovaného stupně bělení. Vybírejte i podle toho, zda máte 100 % zdravé zuby. A v neposlední řadě podle toho, kolik chcete do bělení investovat.

Neváhejte a pořiďte si bělicí pásky. Hezký, zářivý úsměv si zaslouží každý z nás, abychom se cítili sebevědomě a hezky. Uvidíte, že rozdíl poznáte velmi brzy a bělicí pásky doporučíte i svým blízkým či přátelům.