Zorbing fotbal – skvělá hra, kterou ocení všichni účastníci firemní akce typu teambuildingu. Fotbal v koulích může být také skvělým bonusem pro klienty a dodavatele. Pokud se chystáte organizovat jakoukoli firemní akci, neváhejte zařadit fotbal v nafukovacích koulích.

Netradiční sportovní odpoledne, nezapomenutelný sportovní zážitek – fotbal v koulích

Fotbal v bublině (body zorbing) – skvělý zážitek pro každého, kdo si tento sport jednou zahraje. Chcete-li si s přáteli užít opravdu netradiční sportovní odpoledne a prožít nezapomenutelný sportovní zážitek, bubble fotbal, tedy fotbal v koulích, je tím pravým. Scénářů her v body zorbingových koulích však může být mnohem více, a tak si opravdu každý přijde na své. Stačí prostřednictvím kontaktního formuláře kontaktovat happytimes.cz.

Nafukovací atrakce – skvělá hračka pro vaše děti

Rádi byste dopřáli svým dětem na zahradě nějakou skvělou hračku, která by však nehrozila zraněním? V tom případě rozhodně nevolte plastový ani dřevěný zahradní domeček. Ostré hrany a pevný materiál určitě bezpečné nejsou. Stačí malé zakopnutí, pád a zranění je tu. To kvalitní nafukovací atrakce, třeba nafukovací atrakce pronájem, takové nepříjemnosti dokonale eliminují.

Dokonalé párty centrem pro vaše děti i děti z okolí

Nafukovací atrakce na vaší zahradě se může stát dokonalým párty centrem pro vaše děti i všechny děti z okolí od tří let věku. Nafukovací atrakce dětem umožní skákat, šplhat, prolézat, klouzat se na skluzavce, převalovat se i relaxovat.

Seznamte se s kompletní nabídkou nafukovacích atrakcí od happytimes.cz

Zajímá vás, jaké nafukovací atrakce byste si mohli pronajmout? Kompletní nabídku najdete na stránkách agentury happytimes.cz, která se, kromě jiného, nafukovacími atrakcemi pronájem zabývá.