Zorbing fotbal – skvělá hra, kterou ocení všichni účastníci firemní akce typu teambuildingu. Fotbal v koulích může být také skvělým bonusem pro klienty a dodavatele. Pokud se chystáte organizovat jakoukoli firemní akci, neváhejte zařadit fotbal v nafukovacích koulích.

Netradiční sportovní odpoledne, nezapomenutelný sportovní zážitek – fotbal v koulích

Fotbal v bublině (body zorbing) – skvělý zážitek pro každého, kdo si tento sport jednou zahraje. Chcete-li si s přáteli užít opravdu netradiční sportovní odpoledne a prožít nezapomenutelný sportovní zážitek, bubble fotbal, tedy fotbal v koulích, je tím pravým. Scénářů her v body zorbingových koulích však může být mnohem více, a tak si opravdu každý přijde na své. Stačí prostřednictvím kontaktního formuláře kontaktovat happytimes.cz.

Nafukovací atrakce – skvělá hračka pro vaše děti

Rádi byste dopřáli svým dětem na zahradě nějakou skvělou hračku, která by však nehrozila zraněním? V tom případě rozhodně nevolte plastový ani dřevěný zahradní domeček. Ostré hrany a pevný materiál určitě bezpečné nejsou. Stačí malé zakopnutí, pád a zranění je tu. To kvalitní nafukovací atrakce, třeba nafukovací atrakce pronájem, takové nepříjemnosti dokonale eliminují.

Dokonalé párty centrem pro vaše děti i děti z okolí

Nafukovací atrakce na vaší zahradě se může stát dokonalým párty centrem pro vaše děti i všechny děti z okolí od tří let věku. Nafukovací atrakce dětem umožní skákat, šplhat, prolézat, klouzat se na skluzavce, převalovat se i relaxovat.

Seznamte se s kompletní nabídkou nafukovacích atrakcí od happytimes.cz

Zajímá vás, jaké nafukovací atrakce byste si mohli pronajmout? Kompletní nabídku najdete na stránkách agentury happytimes.cz, která se, kromě jiného, nafukovacími atrakcemi pronájem zabývá.

Předchozí článekNovým výkonným ředitelem společnosti Lenovo pro střední a jihovýchodní Evropu se stal Ivan Bozev
Další článekKaždou eventovou akci je třeba cílit na správné lidi