Nasednout do kabiny soukromého vrtulníku a zažít netradiční prohlídku Prahy, Českého ráje nebo zámku Konopiště? Není problém. Stačí si rezervovat termín pro vyhlídkové lety vrtulníkem Praha. Vrtulník přepraví maximálně 3 cestující, proto bude tento tajemný zážitek jen váš a vašich nejbližších. Nahlédněte nad střechy domů, koruny stromů a věžičky kostelů.

Vyhlídkové lety vrtulníkem, Praha a její okolí

Za půlhodinový let si můžete prohlédnout blízké okolí Prahy. Vyhlídkové lety vrtulníkem Praha vás vezmou třeba nad nádrž Hostivař nebo průhonický zámek. Proletět se můžete i nad klánovickým lesem, prohlédnete si Říčany nebo Brandýs nad Labem.

Kdo má chuť na delší projížďku, může obdivovat Slapskou přehradu, Konopiště nebo Karlštejn. Připraveny jsou ale i delší trasy, třeba nad Českým rájem nebo po proudu řeky Sázavy.

Zažijte svobodu, volnost a rozhled bez hranic. Zážitky z letu vrtulníkem jsou více než nákup nové nezbytnosti.

Pohodlně se posaďte, Robinson R44 čeká

Vrtulník Robinson R44 je krásný stroj, předurčený pro skvělý zážitek z vyhlídkového letu. Má čirá skla, co nebrání výhledu všemi směry. Z přírodních krás vás bude přecházet zrak a na zem dosednete plni dojmů a příjemného rozrušení.

Zážitkový let vrtulníkem

Ačkoliv jsou vyhlídkové trasy pečlivě připraveny a snaží se vám nabídnout to nejkrásnější z okolí, je možné, že toužíte po výletu na zcela jiné místo. Neváhejte se zeptat na možnosti soukromého letu.

Aerotaxi Praha

Let vrtulníkem je dokonalým zážitkem ale může vám být i praktickým pomocníkem. Aerotaxi Praha vám zajistí rychlou přepravu kamkoliv budete potřebovat. A to nejen v České republice, ale i v Evropě. Pohodlně a včas stihnete všechny obchodní schůzky nebo odbavení na letišti.