Oproti nebankovním společnostem, které nabízejí úvěry pro podnikatele, úvěry na cokoliv, úvěr na konsolidaci, rychlé úvěry, zesplatnění úvěrů a podobně, se u bankovních společností některých produktů vůbec nedopracujete, a když už, tak to rozhodně nebude ihned. Budete muset nějaký čas čekat. Bankovní ústavy se o vás totiž budou snažit získat maximum informací. Dělají to proto, aby minimalizovali riziko vašeho nesplácení. Kde tedy hledat rychlé řešení a férové jednání ve vaší nepříznivé finanční situaci? Zkuste to u Vitacreditu!

Spojením úvěrů a sloučením splátek ušetříte

Pokud už máte nějaký úvěr, nebo dokonce úvěry, mohlo by vás zajímat spojení úvěrů či sloučení úvěrů. Někdy se hovoří o přefinancování či refinancování úvěrů. Oč jde? Je to možnost, jak získat na další období výhodnější podmínky pro vaše splácení. Nejčastěji jde o hypotéky, tedy půjčky, které jsou spojeny s bydlením a které jsou také nemovitostmi ručeny.

Jak probíhá refinancování?

Chtěli byste dosáhnout snížení splátky úvěru prostřednictvím nebankovní hypotéky? Taková možnost tu je. Velmi zjednodušeně řečeno:  refinancování znamená, že si vezmete jiný úvěr, kterým splatíte ten současný a následně budete splácet (za výhodnějších podmínek) ten nový. Vitacredit vám tuto možnost nabízí.

Nepouštějte se do refinancování půjček a úvěrů bez rozmyslu

Pokud se začnete o nebankovní půjčky a nebankovní úvěry trochu zajímat, zjistíte, že šikovným refinancováním úvěru můžete ve výsledku opravdu hodně ušetřit. Kromě spojení půjček do jedné se můžete dopracovat také snížení splátek půjčky. Zajímejte se však o tuto problematiku jedině v případě, pokud se to opravdu vyplatí. Tu a tam vždy stojí za to, poohlédnout se po nabídkách bankovních i nebankovních společností. Buďte však vždy velmi obezřetní a opatrní.