Vibrátor není jen jeden a jejich dnešní nabídka je skutečně široká. Každý z nich vám nabídne něco jiného, ale zaručeně všechny jsou přizpůsobeny tomu, aby vám dělaly jen samou radost. Podívejte se, z čeho všeho dnes můžete vybírat. Vibrátory pro ženy mají pro každého něco. 

Klasické vibrátory

Základním druhem vibrátorů pro ženy jsou ty vaginální. Liší se ovšem svou podobou, velikostí, materiálem i tím, co všechno umí. Realistické vibrátory dokonale imitují mužský penis, mají tělovou barvu, příjemný materiál a povrch se pokryt naběhlými žilkami. 

Pak jsou vibrátory pro ženy latexové, plastové, silikonové nebo gelové – ty se liší svým materiálem a mají různé barvy, velikosti i tvary. Nejlepším možným materiálem u vibrátorů je lékařský silikon, který je hypoalergenní, zdravotně nezávadný a velmi příjemný na dotek. 

Perličkové i multifunkční vibrátory

I erotický průmysl se může pyšnit všemožnými vymoženostmi, a tak není problém najít vibrátor, který toho bude umět ještě více. Speciální multifunkční perličkové vibrátory spojují stimulaci bodu G a současně stimulaci klitorisu – má totiž dokonale promyšlený a přizpůsobený tvar. Žalud vibrátoru bývá pohyblivý, dá se s ním kroutit a hýbat – přizpůsobí se tak vašich potřebám. 

Uvnitř vibrátorů jsou rotující kuličky, které zaručí větší intenzitu potěšení. Perličkový vibrátor si můžete nastavit podle sebe, změnit rotaci kuliček, přidávat nebo ubírat na intenzitě. Některé mohou i svítit ve tmě.

Speciální vibrátory

Vibrátory na klitoris jsou menší, ale umožňují velmi silnou stimulaci klitorisu tím, že ho na něj jednoduše přiložíte. Dráždit jím ale můžete i ostatní erotogenní zóny. Kromě toho se vyrábí i vibrátory určené přímo na dráždění bodu G. Jejich tvar je jiný, je přizpůsobený tomu, abyste se k bodu G snadno dostali. Vibrátor tak má specifický tvar a zahnutý konec. Tím může lépe stimulovat horní poševní stěnu. Určené jsou ale převážně jen k tomuto účelu, slouží tak spíše jen tako doplněk k ostatním pomůckám. 

Vibrátory jsou základní erotickou pomůckou a doma by tak neměly chybět žádné zkušené ženě. 

Předchozí článekNenechte se omezovat sluníčkem – vyberte si závěsy na okna
Další článekBílé interiérové dveře vnesou světlo do vašeho domova