Po velmi dlouhé společenské pauze, kterou mělo na svědomí mé mateřství, mě čekala obrovská večerní akce, kterou uspořádala firma mého manžela a na které jsem samozřejmě chtěla jeho dobré jméno kvalitně reprezentovat. Tudíž jsem si potřebovala samozřejmě kromě jiného pořídit opravdu uhrančivé večerní šaty, ve kterých jsem se chtěla blýsknout, v tom nejlepším světle. A i když jsem se zpočátku obávala toho, že se ty vybrané nádherné šaty budou tlouci s mými kily navíc, nebylo tomu tak. Perfektní střih šatů, vzorování i jejich barva zapříčinila to, že jsem v daných šatech skutečně oslnila nejen svého manžela. 

Večerní šaty mých snů

Musím se přiznat, že kolekce večerních šatů značky Jovani, mě absolutně potěšila. Nejen totiž, že tyto večerní šaty vykreslí opravdu neskutečně krásnou siluetu každé postavy, nýbrž jsou i velmi příjemně nositelné, upoutávají pozornost svými neskutečně zářivými barvami a rovněž jsou i nesmírně skvěle střižené, o čemž jsem se sama na vlastní kůži přesvědčila. Zvolila jsem si totiž na tuto večerní sešlost šaty s rozparkem, které zdobil stříbrný lem u pasu. O neskutečně přitažlivém výstřihu ani nemluvě. Tyto šaty se tak pro mě rozhodně staly šaty mých dětských snů, ve kterých jsem toužila po tom, stát se princeznou. 

Manžel ze mě nemohl spustit oči

Když mé nové večerní šaty spatřil můj manžel, kterému jsem je ukázala až před samotným odchodem na ples, nemohl se na mě vynadívat. Přece jen mě teď nějakou dobu viděl spíše v domácím sportovním oblečení či ve velmi volných a pohodlných outfitech, kterými holdovaly džíny a trička. Tato příjemná změna nám tak oběma přišla velmi vhod. Každá žena je totiž krásná a je přitom jedno, zda má jedno, dvě či pět dětí. Je tudíž škoda, alespoň jednou za čas nevystoupit ze své komfortní zóny a nevyzkoušet po dlouhé době něco trochu jiného, než tradiční oděv. Příjemná večerní příležitost, si vaši pozornost rozhodně zaslouží. 

Předchozí článekDětské zboží za rozumnou cenu
Další článekLuxusní parfémy – vyberte si parfém, který k vám perfektně sedne