Žijeme v době, kdy mladí lidé nemají idoly mezi zpěváky nebo herci, ale mají své idoly mezi youtubery. Youtubeři jsou aktuálně ti, kteří udávají, co se bude nosit, co se aktuálně nosí a co si má člověka myslet. Je jenom otázka, jestli je to dobře či nikoliv. Ať už je to jakkoliv, je nutné zmínit, že mládež se youtubery nechává ovlivňovat a inspirovat. Například nosí to, co youtubeři, nebo milují stejné věci, které propagují ti nejznámější youtubeři, jejichž videa dosahují milionů zhlédnutí. Otázkou je, co tedy youtubeři milují, tedy co miluje i současná mládež?

Všechno bychom mohli sjednotit do tří věcí. O jakých věcech je řeč?

1) Značka Dakine

Velice oblíbenou značkou je značka Dakine, která byla založena už v roce 1979. Dnes ji propaguje řada českých i zahraničních youtuberů, což rodiče školáků oceňují. Značka Dakine je totiž značka kvalitních, funkčních batohů, které se hodí do škol. Díky tomu, že jsou z pevné konstrukce, děti si nijak neničí záda, což rodiče oceňují. Do sady si lze přikoupit i krásná pouzdra nebo vkusné a praktické peněženky.

2) Lazy bagy

Znáte lazy bagy? Pokud ne, je třeba se s nimi seznámit, protože to je přesně to, co v létě nesmíte postrádat. Každý z nás potřebuje v létě kvalitní lehátko, na kterém se bude moct opalovat nebo si číst. Tento problém může vyřešit lazy bag, který si stačí jenom nafouknout. Jeho využití je však mnohem širší. Můžete ho využívat i doma, kdy si ho nafouknete v obývacím pokoji, když přijde návštěva, či si ho můžete vzít s sebou na dovolenou.

3) Kšiltovky

Pokud sledujete dění v módním světě, moc dobře víte, že se kšiltovky dostaly do módy. Kdo nemá kšiltovku, jako kdyby nebyl. Nejen, že se jedná o vkusný módní doplněk, ale taky nás během horkých letních dní ochrání před sluníčkem, tudíž nás úpal obejde obloukem. Kromě této pokrývky hlavy jsou populární i klobouky, nad kterými nepohrdnou především ženy.