Na single ženy se mnohdy pohlíží jako na někoho, kdo nemá štěstí v lásce. Ne vždy to však musí být tak, že ona skutečně hledá dlouhodobý vztah. Poslední průzkum ukazuje, že nezadané ženy si život umí užívat a nehodlají na něm nic měnit. Jde-li o mladé ženy do 30 let, nijak to nehrotí.

Být single nevadí ani ženám, kterým je 30 a více, pouze už více začínají myslet na to, že do smrti samy být nechtějí. Mnohé z těchto žen ani netouží po vlastních dětech. Přednost daly cestování, vzdělávání se, kariéře. Udržování vztahu s partnerem bývá pro ženy náročné. Musí více času obětovat péči o domácnost, vaření, nákupům, a také po emoční stránce je taková žena více zatížená.

Není tedy divu, že jim stav „single“ vyhovuje mnohem víc. Je zvláštní, že právě ti zadaní si myslí, že se každý nezadaný aktivně shání po druhé polovičce a musí nutně strádat – opak je pravdou. Dnešní mladí lidé dávají přednost kariéře, vzdělání, cestování, finanční stabilitě před milostným vztahem. To však neznamená, že má každá single žena v nočním stolku dilda (vibrátory) různých velikostí a střídá je podle nálady.

Krátkodobé vztahy

Většina žen to řeší krátkodobými vztahy anebo kamarádstvím s benefitem. Samozřejmě, že mají potřebu sexu, pořádného obětí a erotického dobrodružství, kde klidně dojde i na erotické pomůcky. Nicméně do vážného vztahu se nevrhají. Ve spokojeném single životě ženám pomáhá i fakt, že žijí rozmanitějším společenským životem a je u nich více pravděpodobné, že mají blízké přátelé (muže i ženy) na které se mohou obrátit. I odborníci se shodují na tom, že nezadané ženy mají mnohem více přátel a bohatší sociální život, než zadané ženy.

Bohatý sexuální život

Souvisí s tím tedy i fakt, že nezadané ženy mohou ve skutečnosti vést velmi bohatý sexuální život. Sexhop s hračkami pro dospělé není rozhodně jen pro páry či zadané jedince. Ne vždy to znamená, že musí taková žena střídat partnery. Existuje mnoho erotických pomůcek, které jsou určeny vyloženě ženám. Ale ani to neznamená, že se stále uspokojuje sama. Pokud zrovna nemá kamaráda na sex, dokáže si poradit sama.