Cheerful woman holding money

Když se termín, co původně stanovil zaměstnavatel, o několik dnů oddálí, hledáte náhradní řešení.

Složenky už leží na komodě v předsíni a čekáte výplatu, abyste mohli dojít na poštu a měli zase měsíc klid. Jenže pozor, chyba lávky – výplata ještě není na účtu, nejspíš ještě několik dnů nebude a nastává nepříjemnost, kterou by bylo jistě dobré co nejdříve vyřešit. Samozřejmě, že pak budete přemýšlet o malé nebankovní půjčce, jejíž sjednání je otázkou několik minut a peníze máte na účtu doslova ještě dřív, než se nadějete. Stačí si dobře vybrat, obrátit se na prověřeného poskytovatele je sázkou na jistotu, rozhodně se nenechte unést a vše si pečlivě rozvažte!

Bez otázek, využití je zkrátka jenom na vás

Klasika, která nezklame. Přesně tak by se dala označit typická půjčka do výplaty, kterou si dnes a denně sjednávají tisíce lidí napříč všemi českými regiony. Snad i proto, že je velmi dobře dostupná díky minimálnímu počtu podmínek. Žadatelé proto nemusí váhat, jestli budou mít dostatečný příjem nebo nebudou odmítnuti z jiného důvodu – drtivá většina žádostí se opravdu dočká kladné odpovědi. Co je třeba splnit, aby k tomu skutečně bez nejmenších problémů došlo? Podmínek je několik…

  • Doklad o trvalém příjmu. Aneb ukázat, že na půjčku opravdu máte, jinak to zkrátka nejde!
  • Kontaktní údaje – ty, které postačí k plné identifikaci žadatele. Jméno, trvalé bydliště apod.
  • Účet v bance, jenž nemusí být nutně na vaše jméno (ale musíte mít k němu dispoziční právo).

A samozřejmě, ještě ta poslední, plynoucí ze zákona – minimální věk žadatele osmnáct let, mladší si půjčovat touto formou skutečně nemohou. Přesto však platí, že žádost o půjčku se obejde bez zbytečných formalit a dá se říci, že je v podstatě snadná. Zabere jen minuty a vyžádá si základní doklady, tedy nic, co by nezvládl každý průměrný uživatel PC.

Až patnáct tisíc, a to naprosto na cokoliv 

Krátkodobý úvěr, který se sjedná až na čtyři týdny, když maximální výše může činit celých 15 000 Kč! Protože je jeho minimální výše na tisícikoruně, dostává zájemce velké možnosti výběru, je jen na něm, jestli půjde o pět, sedm nebo deset tisíc, záleží, jak se s rodinou dohodne nebo co zrovna teď potřebuje urgentně koupit či zaplatit. Blesková akce, která bude i maximálně diskrétní, tedy bez nepřímé účasti sousedů, kteří rádi poslouchají za dveřmi a sledují z oken, kdo k vám zrovna přichází. Takže, sečteno a podtrženo, hned několik výhod najednou…

Prověřený poskytovatel rovná se stoprocentní jistota

Musíte vědět, s kým máte tu čest – to je přece jasné, že? Bez toho se důvěra vybudovat nedá, ani v životě, ani v záležitostech spojených s obchodem a vlastně ani s nebankovními půjčkami. Když nemáte jistotu, že firma na druhé straně je prověřená léty na trhu a funguje už dlouho velmi transparentně, asi není něco v pořádku. A v takových případech je jistě lepší, když se podíváte i na další nabídky na trhu. Možná najdete i nějakou, co bude na první pohled o poznání zajímavější?

Půjčujte si jen tolik, kolik potřebujete

Je pravda, že půjčka je dobrý sluha, ale zlý pán. Nebo také kvalitní partner a bohužel i velmi zdatný nepřítel. Musíte si proto dobře rozmyslet, jestli na půjčku máte – o nic jiného v zásadě ani nejde, takže účel není třeba řešit primárně. Zeptejte se svých příjmů a své peněženky nebo rovnou rodinné kasy, jestli bude splátkový kalendář, který je vám právě předkládán, dělat nějaký problém. Pokud ano, půjčku si raději vůbec neberte – pokud ne, půjčka je na dobré cestě a určitě vám přinese mnoho pozitiv. Vždy je důležité, když umíte racionálně odhadnout své reálné možnosti! 

Předchozí článekPořiďte si požární hlásič, může vám zachránit život
Další článekÚniková hra jako teambuilding – jak stmelí váš pracovní kolektiv?