Praní může být ještě pohodlnější a výsledek ještě lepší, pokud zvolíte správného pomocníka. Prací kapsle Persil Discs 4in1 s Deep Clean technologií kombinují hned čtyři klíčové vlastnosti – spolehlivě odstraní i odolné skvrny, prádlo rozzáří, zajistí dlouhotrvající svěžest a zároveň pečují o textilní vlákna. Navíc vynikají ještě snadným dávkováním. Stačí vložit jednu kapsli přímo do bubnu pračky, přidat prádlo a můžete začít prát.

Složky obsažené v receptuře Deep Clean a umístěné do čtyř oddělených komor se smíchají až v průběhu pracího cyklu, což přináší ještě intenzivnější prací výkon díky zachované maximální účinnosti aktivních složek až do poslední chvíle.

Persil Discs 4v1 obsahují v první části vysoce optimalizovaný mix enzymů, díky kterým zajistí odstranění i těch nejodolnějších skvrn. Složky v další komoře rozzáří bílé a projasní barevné prádlo až o 50 %. Třetí dílek disku obsahuje látky, které přináší intenzivní vůni s dlouhotrvající svěžestí. Čtvrtá komora obsahuje pečující látky, které jemně působí na textilní vlákna, proto Persil Discs 4in1 dokáží o tkaniny skvěle pečovat. 

Persil Discs 4in1 se prodávají v plastových boxech s dětskou pojistkou a s papírovou odnímatelnou etiketou. Obě části obalu jsou recyklovatelné, stačí je vhodit do tříděného odpadu. Persil Discs 4in1 jsou k dispozici ve dvou provedeních: Universal pro bílé a stálobarevné prádlo a Color pro prádlo barevné. Vybírat můžete z několika velikostí balení, to nejmenší obsahuje 11 pracích kapslí s doporučenou cenou 119 Kč.

Předchozí článekObjevte nový Silan Fresh Control
Další článekVybavte se hezkým oblečením na blížící se jaro