Chcete si udělat výlet do Prahy a strávit několik dní ve společnosti nádherných historických památek a užít si i bujarý noční život? Většinu výdajů plánujete vydat na vstupy, dobré jídlo a pití? Může tomu tak být, pokud využijete kouzlo výhodného ubytování v levném multifunkčním zařízení.

Když našinec nachází nejlepší řešení

Našinec se nad běžnými cenami ubytování v Praze musí pozastavit a možná si i pěkně zakroutí hlavou. Ceny jsou nastaveny hodně vysoko, takže by třeba jen víkendový výlet přišel hodně draho. Naštěstí výjimka existuje a stojí na velmi strategickém místě. Je to multifunkční ubytovací zařízení Rezidence Topolová. Multifunkční proto, že nabízí ubytování Praha několika kategorií.

Vybere si baťůžkář i ten, kdo chce zažít romantické chvilky ve dvou obklopen vysokým komfortem. Jako turista se můžete ubytovat v pokojích typu penzion Praha. Jedná se o 2 nebo 3 lůžkové pokoje, které jsou řešeny buňkovým systémem – tj. dva sousední pokoje mají společné sociální zařízení. Je to ideální řešení pro každého, kdo potřebuje přespat a neutratit za to více, než je nutné. Cena za noc v 2lůžkovém pokoji je pouhých 600 Kč (300 Kč na osobu). Pokud vás láká vyšší komfort, rovnou se podívejte na apartmány. Jsou prostorné, vybaveny stylovým moderním nábytkem, mají vlastní kuchyňku a sociální zařízení.

Rezervaci je lepší udělat s dostatečným předstihem, stačí vyplnit online formulář na webu Rezidence.

Strategická poloha hraje ve prospěch hostů

Rezidence Topolová má perfektní polohu. Stojí na Praze 10, jen 5 minut chůze je to ke stanici metra Skalka. Jízda do centra trvá pouhých 15 minut. Hned před Rezidencí je ještě zastávka autobusu. Z místa se rychle dostanete do centra i dalších částí Prahy také autem, navíc je v okolí mnoho míst k parkování. Pokud bude vaším cílem poznávání krás hlavního města, doporučujeme se podívat na tyto tipy na výlety v Praze a okolí.

Předchozí článekLenovo na MWC 2018 ukázalo produkty pro virtuální realitu
Další článekSlevové kupóny – seznamte se s levným nakupováním čehokoliv