Aniž bychom si to uvědomovali, náš outfit do sebe každý den vstřebává jeho atmosféru nejen prostřednictvím svých vůní, ale i pachů. Tajemstvím novinky Silan Fresh Control je jedinečná technologie Odor Neutralization Technology, která prostřednictvím speciálních mikrokapslí naplněných parfémem chrání oblečení před nežádoucími pachy a udržuje ho dlouho svěží. Každý váš pohyb aktivuje vůni a vy se tak ve svém oblečení cítíte skvěle po celý den. Jedná se tak o skvělé řešení zejména pro látky se syntetickou příměsí, ve kterých pachy ulpívají daleko snadněji. 

Novinka Silan Fresh Control je k dispozici ve dvou variantách: 

  • Silan Fresh Control Cool Fresh vás nejprve okouzlí svěžími tóny zeleného čaje a máty, které se následně rozvinou do intenzivní vůně bílého jasmínu a okvětních lístků růže.
  • Silan Fresh Control Floral Crisp v sobě snoubí zážitek z ovocných vůní s jemným dotekem meruňky a lesních plodů přecházející do intenzivnější gardénie a skořice. 

Novinka Silan Fresh Control je k dispozici ve dvou variantách – Silan Fresh Control Cool Fresh a Silan Fresh Control Floral Crisp a jsou dostupné ve dvou velikostech balení za doporučenou maloobchodní cenu: 69,90 Kč (900 ml) a 139,90 Kč (1,8 l).