Honí vás mlsná a dali byste si fajitas, burritos nebo tacos? Zajděte do mexické restaurace! Pokud to máte v Praze nejblíže do Lucemburské, čeká na vás dvoupatrová mexická restaurace Las Adelitas, což v překladu znamená “ ženy – bojovnice“. Těžko říci, proč mexická restaurace Praha zvolila právě tento název, protože vy se určitě na boj chystat nemusíte. Bojovou atmosféru můžete zakusit maximálně tak v bitvě o stůl. Mexická restaurace Praha 3 je vyzdobena typickými dlaždičkami s motivy květů. Jedná se o skvělé propojení mexických tradic s moderním designem. Doufáme, že vám v restauraci Praha 3 bude chutnat.

Nezapomeňte si zarezervovat svůj stůl včas!

Pochutnávat na mexické kuchyni si můžete i v restauraci Praha 1 nebo v restauraci Praha 2. Záleží na vás, kam to máte blíž, a které prostředí vás více osloví a zaujme. Protože se stále jedná o tutéž mexickou restauraci, pochoutky budou pravděpodobně stejné. Jak předejít zklamání z obsazených stolů? Prostě tím, že si svůj stůl včas zarezervujete. Rezervaci můžete provést telefonicky nebo online.

Nejen vynikající tortilly na mnoho způsobů

Mexická restaurace Praha 1, mexická restaurace Praha 2 i mexická restaurace Praha 3 vám umožní pořádání firemních večírků Praha, ale klidně i vašich soukromých oslav.

  • Stačí si kompletně nebo částečně zarezervovat některou ze tří restaurací (Las Adelitas Americká – 50 osob, Las Adelitas Malé náměstí – 80 osob, Las Adelitas Lucemburská – 90 osob) a budete si moci pochutnávat na rautu na míru.
  • Můžete také vsadit na překvapení a nechat si připravit speciálním menu.
  • Pokud nevěříte tamní živé hudbě, klidně si přiveďte svou vlastní kapelu.

Pokud nejste znalí mexických jídel, jen vás návštěva mexické restaurace láká, budete určitě mile překvapeni neskutečně dobrými tortillami na mnoho způsobů.

Předchozí článekVitacredit – férové a rychlé jednání při řešení vaší finanční situace
Další článekZažijte vzrušující zážitky s nafukovacími atrakcemi