Tipů na dárky není nikdy dost. Ať už potřebujete poradit Ježíškovi, nebo se blíží narozeniny vašich nejbližších, poradíme vám, co vybrat.

Říká se, že šaty dělají člověka. Pravdou ale je, že v dnešní době jen šaty nestačí. Společnost hodnotí celý vzhled, od doplňků přes vlasy a manikúru po mobil a sluchátka. Někteří lidé si na stylovém vzhledu nezakládají a jsou spokojeni i bez značkových hodinek a tenisek za tisíce, jiní na svou image důsledně dbají a utrácí za ni značnou část svých peněz. Máte ve svém okolí někoho, kdo si na svém stylu zakládá, a nevíte, jaký dárek mu vybrat? Od toho jsme tady.

Značky hrají prim

Jak ve světě módy, tak i ve světě elektroniky jsou některé značky považovány za módnější než jiné. Pokud to váš rozpočet dovoluje, chybu neuděláte nákupem některého z produktů firmy Apple. Například oblíbený tablet iPad mini najde uplatnění jak u teenagera, tak i u maminky na mateřské nebo zaneprázdněného byznysmana. Luxusní stylové produkty vás nemusí stát tisíce. Kupte designový diář, luxusní krém na ruce nebo lak na nehty, vlasovou kosmetiku či knížku, o které všichni mluví.

Pozor na nákup oblečení. I když znáte oblíbenou značku obdarovaného i velikost, kterou nosí, vybírejte uvážlivě a hlavně z dárku neodstraňujte cedulky pro případ, že nebude sedět nebo se nebude líbit. Možnost výměny je praktická, ale ošemetná: budete muset svému blízkému dát účtenku a zjistí tak, kolik přesně vás dárek stál, což může být trapné zejména ve chvíli, kdy jste nakoupili ve slevě.

Evergreeny mezi stylovými dárky

Existují dárky, které můžete rozdávat znovu a znovu, a vždycky udělají radost. Jde zejména o parfémy, kvalitní kosmetiku, ale také o kožené pásky, peněženky a kabelky, pohodlná pyžama nebo šály a svetry z luxusních materiálů. Radost udělá i dárkový poukaz, pokud je správně vybraný a nabízí například večeři v designové restauraci nebo rozmazlovací masáž. Vždy si ale ověřte kvalitu nabízených služeb, než poukaz pořídíte. Nic nezkazíte ani jedlými dárky: pralinky a dobrá káva nebo víno jsou univerzálním dárkem, kterým můžete obdarovat téměř každého.

Nezapomeňte, že stylové dárky udělají radost, ale stejně potěší i jakýkoliv dárek darovaný s láskou.