Letošní jaro přeje nečekanému letnímu počasí a již samotný pohled z okna přímo vybízí k nejrůznějším výletům a prodlouženým víkendům mimo domov. Meteorologové slibují krásné počasí také na následující dny a tak můžete blížící se červnový víkend využít k wellness pobytu pro dva.

Dopřejte si wellness víkend s kamarádkou

Čas od času se každý nechá rád hýčkat různými masážemi, pobytem ve vířivce nebo dalšími wellness procedurami. Přidá-li se k tomu možnost zajít si do restaurace na lahodný oběd a příležitost prožít volné chvíle na čerstvém vzduchu, nedá se jinak, než takovou nabídku přijmou a oddat se alespoň na prodloužený víkend zasloužené relaxaci. Wellness víkendem můžete udělat radost nejen sami sobě, ale také Vaším nejbližším. Pravděpodobně Vám nedá příliš práce přemluvit Vaši dobrou kamarádku nebo sestru, aby jela s Vámi. Budete mít příležitost k nerušenému povídání i dopřání si skleničky vína. Lázeňský pobyt s pivní kůrou pro dva, wellness víkend v Jizerských horách, relaxace v římských lázních či víkend na Slováckém mlýně to jsou jen namátkou inspirační tipy na to, co všechno můžete tento nebo jiný letní víkend zažít.

Kam na romantický pobyt ve dvou?

Použijete-li při přemlouvání Vašeho partnera své ženské taktiky, můžete se z wellness pobytu stát příjemný prodloužený víkend ve dvou. Místo pro romantický pobyt pro dva najdete zcela snadno na internetovém portále Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz/romanticke-pobyty/. Romantickou večeři při svíčkách, zamilované pohledy i držení se za ruce si užijete během romantické noci v korunách stromů, romantického pobytu ve stylu Provence nebo na ranči v Bystré nad Jizerou.

Předchozí článekTři věci, které milují youtubeři i mládež
Další článekSe sklenkou vína jde všechno lépe