Společně s létem přichází také období dovolených. Kdo by si nechtěl po roce v práci odpočinout a vyrazit k moři nebo do hor. Pokud patříte mezi ty, kteří si po večerech rádi pustí televizi, je tu pro vás nabídka, která se neodmítá. Díky tomu, že v EU neplatí televizní hranice, můžete sledovat Digi tv nejen u nás, ale i v dalších 28 členských zemích. 

Podle průzkumu totiž počet sledujících stoupá, a to nejen díky tomu, že o televizi přes internet ví čím dál tím víc lidí, ale také proto, že kvalitní internetové připojení najdete dnes již v téměř každém hotelu či kempu. Zklamaní ale nemusí být ani ti, kteří Wi-Fi v dosahu nemají. V zahraničí si totiž můžete zakoupit například předplacenou kartu, nebo využít letní akce od T-mobilu, a díky neomezeným datům sledovat bezstarostně vše, na co budete mít chuť.

Vzhledem k tomu, že na televizi přes internet se můžete dívat i na mobilních zařízeních, nebylo sledování nikdy jednodušší. Navíc může každý člen rodiny na svém mobilu či tabletu sledovat něco jiného. Na jednom účtu mohou být totiž připojena až 4 zařízení současně. Nestane se vám tedy, že se budete dohadovat, na co se budete dívat. Děti si pustí pohádku a vy se můžete podívat na romantický film. Vybere si opravdu každý. Dalším benefitem, který s sebou DIGI TV přináší, je možnost zpětného přehrávání. V praxi to znamená, že nejste závislí na televizním programu a svůj oblíbený seriál nebo film, si můžete pustit kdykoli budete chtít. V archivu zpětného přehrání si lze vybrat jakýkoliv pořad až 7 dní zpětně od jeho vysílání. Programů, které můžete přes internetovou TV sledovat, je více než 100 a to v HD rozlišení. Od sportu, přes klasické české televizní stanice až po kanály pro děti. Samozřejmostí je i HBO, National Geographic a mnoho dalších.

Více informací naleznete na stránkách www.novadigitv.cz

Předchozí článekZajímavosti o vlasech, o nichž jste určitě neměli ani tušení
Další článekDětské zboží za rozumnou cenu