Tenista Radek Štěpánek oficiálně ukončil svoji profesionální kariéru. Završením se stala velkolepá rozlučka, která se konala 18. října v pražské O2 areně.

Akce nabídla mnoho skvělých okamžiků, jedním z nich byl sehraný zápas právě mezi Radkem Štěpánkem a bývalou světovou jedničkou, Srbem Novakem Djokovičem. Byla k vidění také čtyřhra, nebo vystoupení Michala Davida.
Kromě dojemných vzkazů od svých bývalých protihráčů, které Djokovič pro Štěpánka sesbíral, obdržel také od hodlingu CZECHOSLOVAKIA GROUP hodinky PRIM, vyrobené speciálně pro tuto příležitost společností ELTON hodinářská.

Model, který CSG věnoval, je PRIM ORLÍK II 2018. Jedná se o kousek z edice, která byla vyrobena speciálně k výročí 100 let Československé republiky.
Právě proto, že Štěpánek je jedním ze sportovců, kteří skvěle reprezentovali naši republiku a dostával tak její jméno do podvědomí tenisového světa, obdržel hodinky, které její vznik oslavují.

Hodinky opět přicházejí s novinkami. Jednou z nich je použitý strojek kalibr 98 s automatickým nátahem, poprvé vyrobený s povrchovou DLC vrstvou.

Korunka hodinek nese číslo 18 – odkazuje jak na rok vzniku republiky, tak i na její 100. výročí, tedy na rok 2018. “Právě rok 2018 byl pro Radka Štěpánka velmi významný a to nejen co se týče tenisové kariéry. Číslo limitované edice hodinek, “67”, tak odkazuje na datum narození jeho první dcery – 6. července 2018.” vysvětluje Adéla Dittmannová, mluvčí ELTON hodinářská.

Kromě Radka Štěpánka si ovšem dárek odnesli i členové jeho týmu. Každý z nich obdržel náramkové hodinky PRIM Spartak Retro, které byly individualizovány rytinou. Kdykoliv se na ně podívají, vzpomenou si na dlouholetou spolupráci a přátelství, které je pojilo s touto legendou.