Připravujete narozeninovou oslavu pro někoho, kdo trpí cukrovkou? Každý jistě ví, že na žádné oslavě nesmí chybět narozeninový dort- dia dort, který je příjemným zpestřením celé akce a vlastně i jakousi třešničkou na závěr. Žádný oslavenec by nechtěl přijít o možnost přání při sfouknutí svíček. Pokud ale chystáte oslavu pro diabetika, nemůžete pořídit jen tak obyčejný dort. V takovém případě se nabízí lahodné a vzhledově lákavé dia dorty, o kterých byste si na první pohled netroufli tvrdit, že neobsahují klasická sladidla.

Dia dorty pro speciální i jiné příležitosti

Dia dorty jsou skvělou volbou pro diabetickou oslavu, na kterou mají klasické cukry a sladidla přístup přísně zakázán. Dobrou zprávou je, že vypadají skvěle nejen na pohled, ale že i skvěle chutnají. Ačkoli mnoho lidí zastává názor, že dia dorty nemohou být sladké a tudíž ani chutné, není to vůbec pravda. Při konzumaci vám sladkost chybět nebude, neboť tyto dorty sladké jsou – k jejich oslazení ale nebyly použité klasické cukry, jako tomu bývá běžně, ale osladily se pomocí jiných sladidel. Uvidíte, že jakmile dia dorty jednou ochutnáte, už nikdy o nich nebudete mluvit ve zlém!

Dia dorty, klidně jen tak na chuť!

Dostali jste neodolatelnou chuť zhřešit na něčem sladkém? Pak i v tomto případě neváhejte sáhnout po dia dortíku! Na sladké chuti šizeni nebudete, ale zároveň budete mít dobrý pocit, že vaše tělo zbytečně nezahlcujete škodlivými cukry. Ty přispívají nejen k obezitě, ale mohou vám zadělat i na jiné zdravotní komplikace. Vybírat můžete z celé řady rozmanitých chutí a jejich kombinací, díky čemuž si dokáže najít to pravé ořechové i ten nejmlsnější a nejnáročnější jazýček.

Zahoďte předsudky a mylné domněnky, že dia dorty jsou jen obyčejnou náhražkou klasických cukrovinek. Jejich příjemná chuť a skutečnost, že lákají k ochutnání byť na první pohled, vás donutí změnit názor.