Se svým mužem na začátku příštího roku očekáváme narození našeho prvního potomka, kterým by dle všeho měl být syn. Tudíž jsem již nyní, jako správné vystrašená nastávající matka, začala shánět všemožné dudlíky, lahvičky, hračky, kolébky, hopsadla a podobné věci, které užiji nejen při narození miminka, nýbrž i o poznání později. Samozřejmě že jsem za dětské zboží nechtěla utrácet tisíce a tak jsem si několik kousků pořídila takzvaně zánovních a vůbec toho nelituji, ba naopak. Přece jen bude za pár měsíců náš rodinný rozpočet chudší o jeden plat a tak je třeba myslet ekonomicky, zvláště tehdy, je-li na cestě nový přírůstek do rodiny. 

Dětské zboží, které je ve skvělém stavu

První výbavičku pro syna jsem měla pořízenou, dá se říci, velmi brzy. S čím jsem si ovšem dala záležet, bylo novorozenecké oblečení, kterého jsem nechtěla, až zase tak příliš moc nakupovat. Není se čemu divit, když toto dětské zboží děti užijí pouze v prvních několika týdnech či měsících. A tak jsem se rozhodla, že si velikost newborn, pořídím již od někoho, kdo má již odrostlé miminko a nabízí za výhodnou cenu jeho zachovalé oblečení na internetu, kde funguje takzvaný dětský bazar. Díky tomuto počinu jsem ušetřila nemalé peníze, které mohu synovi zaslat například na jeho spoření, které mu chceme s manželem založit. 

Již nyní se nemůžeme dočkat!

Narození našeho prvorozeného syna očekáváme v únoru. Již nyní se ovšem nemohu dočkat toho, až si ho přivezeme domů. Veškeré dětské zboží do začátku už pro něj mám. Jediné, co nám chybí je kočárek a také postýlka, kterou se stejně tak, jako řadu ostatních věcí, chystáme pořídit na internetu z dětského bazaru. Každá koruna se do našeho rodinného rozpočtu, který je našponovaný již nyní, rozhodně hodí. Tudíž není důvod k tomu, abych synovi pořizovala drahé vybavení, ze kterého stejně za krátkou dobu vyroste či ho vůbec nebude používat.