S hliníkovými profily se můžete setkat na více místech. Využívají se ve stavebnictví, dokonce je najdete v každé kutilské dílně, jelikož pánové s hliníkovými profily umí opravdu věci. Že vás ale nenapadá, co z takových hliníkových profilů vyrobit nebo vytvořit? Máme pro vás pár nápadů. 

Z hliníkových profilů obydlí pro domácí mazlíčky

V českých domácnostech bychom našli nespočetně mnoho nejrůznějších domácích mazlíčků. Zatímco někteří lidé jsou zarytými chovateli psů a koček, pravdou je, že se mezi pěstiteli najdou i ti, kteří chovají třeba okřídlené domácí mazlíčky čili papoušky. V posledních letech chovatelů papoušků značně přibývá, důvodem je hlavně to, že nejsou tak nároční a nemusí jim člověk věnovat takovou míru pozornosti jako kočkám nebo psům. Sice ne všechny druhy ptáků se hodí do domácností, ale najdou se atraktivní papoušci, kteří mohou být našimi společníky a kteří neudělají v bytě příliš nepořádku. 

Pokud také patříte k chovatelům papoušků, víte, že je hodně těžké najít ideální venkovní voliéru nebo ptačí klec pro okřídlené mazlíčky. Některé jsou příliš velké, jiné zase příliš malé. Naštěstí si takovou venkovní voliéru nebo ptačí klec hravě postavíte ze stavebnice Aluhobby, kdy dáte dohromady hliníkové profily, síta a pletiva a další součástky podle jednoduchého a přehledného návodu. Díky tomu se tak vrátíte nostalgicky do dětství, kdy jediným problémem bylo, že kostky nezapadaly do sebe. 

Kromě venkovních voliér nebo ptačích klecí lze postavit z hliníkových profilů stavebnice Aluhobby také terárium pro terarijní zvířata, jako jsou hadi, ještěrky nebo třeba pavouci či šneci. 

Co dalšího lze z hliníkových profilů vytvořit?

Kromě obydlí pro domácí mazlíčky je možné z hliníkových profilů vytvořit třeba plot, který bude moderní a přes který nepůjde vidět. Někteří z hliníkových profilů vytváří garáže nebo pergoly, jiní zase použijí hliníkové profily jako střechu na boudu pro psa.

Předchozí článekDobrodružnou dovolenou můžete prožít i v lázních
Další článekJen čtyři suroviny. To potřebuje dobré sushi