Pandemie a omezení s ní spojená sice ještě zdaleka nejsou za námi, ale pro příznivce českého hodinářského řemesla se přece jen blýská na lepší časy! V pondělí 27. dubna se po nucené pauze otevřou prodejny PRIM Manufacture 1949 v Praze i v Ostravě. 

Prodejny se otevírají za obvyklých hygienických doporučení, k dispozici budou jednorázové rukavice i desinfekční gel. V prodejně mohou být nejvíce dva zákazníci současně a platba je možná pouze bankovní kartou nebo převodem. Zákazníci si budou moci prohlédnout i novinky, například limitovanou edici PRIM MASARYK. Tu společnost ELTON hodinářská představila začátkem března, a kvůli uzavření obchodů nebylo možné si tento model fyzicky prohlédnout. Dámy se mohou těšit na menší variantu oblíbeného elegantního modelu PRIM LINEA ESENCE 36. 

„Jsme velmi rádi, že nás zejména v této složité době podrželi naši zákazníci a nákup v uplynulých týdnech realizovali například prostřednictvím e-shopu. Rád bych jim poděkoval za to, že se rozhodli podpořit českou výrobu a českou značku, které dali přednost v silné zahraniční konkurenci,“ říká generální ředitel ELTON hodinářská Milan Kozel. Pro zákazníky je připravena speciální květnová sleva ve výši 10 % z ceny hodinek. Využít ji mohou po celý měsíc na oblíbené modely PRIM PILOT, PRIM KLASIK 36 a LINEA ESENCE 36 i 40. Zákazníci se také mohou těšit na další novinky, které novoměstští hodináři právě dokončují. 

Prodejna a showroom v Novém Městě nad Metují je z bezpečnostních důvodů v běžném režimu stále uzavřena, je možné ji navštívit pouze na základě předchozí telefonické dohody. Kontakty a aktuální provozní dobu prodejen najdete zde: https://www.prim.cz/cz/obchodni-mista/