Seznámit se na online seznamce je vcelku snadné a rychlé, pokud využijte všechny možnosti naplno, jste trochu aktivní, a hlavně si umíte tak trochu vybírat. Měli byste si ale uvědomit, že už na seznamce se určitým způsobem rýsuje váš vztah a podle toho se také chovat.

Hledáme na seznamce vhodný protějšek

Vhodný protějšek je základ k tomu, aby ze seznamování něco bylo. Jak tedy takový protějšek objevit, nebo se nechat objevit? Jsou dvě možnosti, jak na sebe můžete na seznamce narazit.

Vytvořit si kvalitní seznamovací profil

Pokud se zaregistrujete a vyplňujete o sobě nějaké informace, pak si zapamatujte, že jediná cesta k úspěchu vede přes pravdivé informace. Pokud si budete na seznamce jakkoliv vymýšlet, pak zapomeňte na to, že se vám podaří vybudovat jakýkoliv vztah. Vše tedy poctivě vyplňte a také nezapomeňte přidat alespoň jednu fotografii, která vás bude reálně prezentovat.

Být aktivní ve vyhledávání

Další možností, jak objevit svůj vysněný protějšek je využít vyhledávání podle svých preferencí a pokud vám někdo padne do oka, pak není nic jednoduššího, než poslat první zprávu. Nepokazte si to ale tím, že pošlete pouze pozdrav, nebo nějaký smajlík. Nebudete jediní, kdo bude psát tomuto uživateli a proto byste měli udělat první dojem co nejlepší. Také si před odesláním zkontrolujte gramatické chyby třeba ve Wordu.

Doporučujeme českou seznamku, kde se můžete seznámit i vy: randino.cz

Seznamujeme se a jdeme na rande

Pokud jsme si s někým padli do oka a probíhá ideálně intenzivní komunikace, pak je vhodné po chvíli přejít k e-mailům, případně si napsat přes WhatsApp nebo Messenger. Pokud totiž ve vhodnou chvíli odejdete oba ze seznamky, zabráníte tak tomu, aby váš protějšek oslovil ještě někdo jiný, kdo by mohl vaši snahu pokazit. Pokud si i nadále rozumíte, zavolejte si, popovídejte a domluvte si ideálně rande. Nezapomeňte být neustále fér a opravdu si na nic nehrajte, protože jinak to nedopadne dobře.

Budujeme pevný vztah

Jak již mohlo vyplynout z předchozích řádků, je důležité, abyste byli na seznamce od první chvíle sami sebou, nevymýšleli si, nelhali a komunikovali s ostatními alespoň trochu na úrovni. To také znamená, že byste měli mít seznamovací profil pravdivě vyplněný, včetně aktuální a přirozené fotky, podle které by vás protějšek na prvním rande bezpečně poznal. Věřte nebo ne, ale to vše už od začátku má velký vliv na to, jakým směrem se váš vztah bude ubírat a hlavně na vzájemnou důvěru, která by neměla chybět v jakémkoliv vztahu.