Ženy to možná nepřiznají nahlas, ale v posteli chtějí dokonalého milence. Touží po intimnostech s partnerem, který bude pozorný k jejich potřebám, který jim bude umět splnit i ta nejtajnější přání a který nebude za dveřmi ložnice myslet jen na sebe. Máte pocit, že v posteli tak trochu zaostáváte za ženskou představou perfektního milence? S našimi tipy máte šanci to změnit!

Tip číslo jedna: nepřeskakujte předehru, ženy ji milují

Tvrdila vám někdy vaše partnerka, že jí na předehře nezáleží nebo že ji dokonce nechce/nepotřebuje? V tom případě vám lhala a to bez legrace. Ženy totiž předehru milují. Nejrůznější doteky, hlazení, mazlení nebo líbání – přesně tohle totiž ženy nesmírně vzrušuje a dostává je do té správné nálady. 

A nemyslete si, že předehrou uspokojíte jen svou partnerku – patří sem i spousta věcí, kterými může ona potěšit vás. Takže si oba přijdete na své.

Tip číslo dva: vyzkoušejte erotickou masáž a inspirujte se

Snad každý muž chce být v očích své partnerky božským milencem. Chcete-li se v posteli zlepšit, nebude na škodu, když na vlastní kůži vyzkoušíte erotické masáže. Ty jsou velmi oblíbené a žádané, přináší uspokojení, něco nového a také se díky nim můžete inspirovat, pokud jde o vaše vlastní postelové hrátky. Na erotické masáži pochopíte spojení mezi mužem a ženou, které pak můžete přenést i do vašeho sexuálního života. Nebo můžete erotickou masáž dopřát partnerce, zaručeně se bránit nebude!

Tip číslo tři: naslouchejte a buďte tím, kdo plní sny

Každý z nás má nějaké sexuální představy, které by si rád splnil. Určitě i vás něco v sexu vzrušuje. Proto není na škodu naslouchat vaší sexuální partnerce a naznačit jí, že jste otevřeni novým zkušenostem. Můžete se stát tím, kdo splní její doposud neukojený sen, čímž rázem stoupnete v ceně a stanete se milencem s velkým M.