Bílé dveře mohou být lakované, stříkané, dýhované či laminované, v lesku či matu, hladké či s drážkami a dalšími prvky, plné nebo prosklené, zkrátka na míru. Pojďme se podívat, jak je možné s bílými dveřmi v interiéru pracovat.

Bílé dveře jako výrazný prvek

Od bílých dveří bychom málokdy čekali, že budou hlavním vizuálním prvkem interiéru. Stane se tak například v okamžiku, kdy pečlivě vybraný design dveří umístíte na stěnu s výraznými barvami. Tak je tomu např. u atypických posuvných dveří Rede 12 s designovými geometrickými linkami a drážkou do tvaru písmene V. Výška dveří 210 cm a netradiční zadní uchycení na posuv Minima zaujme hned na první pohled (Sapeli).

Bílá a výrazně barevné doplňky 

 Pokud chcete dveře naopak upozadit, kombinujte jejich bílou barvu s bílým nábytkem nebo je opticky schovejte do světlé stěny. Během roku si pak můžete pohrát s různými barvami doplňků. Bílé sluší červená, výrazné odstíny modré, nebo teď v období Valentýna jemně růžová či ostře fialová. 

Kombinace detailů napříč interiérem

Jednotný dojem dodá využití stejných ozdobných prvků u dveří v i interiéru. Na první pohled je vidět propracovanost interiéru a designérské oko majitele.